Jump to content

Recommended Posts

E , zanima me koliko ljudi bi doslo na neki kao turnir-quake dan sa obzirom da stvari stoje ovako...

Drasko ili ti gazda trazi 4 000 da se igraonica iznajmi na ceo dan od 10H-do-00H

Pa sad je problem sledeci.Vecinu ce da mrzi da dolazi u Pancevo + ako bi ste hteli da bude klasican turnir sa dobrim nagradama uplate bi morale da budu otprilike vece nego inace jer Drasko kaze 4000 meni a ostalo radite sta ocete...

Ja i Chupavi ili ti CwD bi smo organizovali sve u odnosu sta bi vi hteli-nagrade zrazmerne uplatama ili igranje ceo dan za 200 din + reda radi turnir

Moja ideja je da to ustvari bude Quake dan a cisto da se odigra turnir i posle lepo da se sedi i ceo dan igra Quake.E sad bi to ispalo da dodje 10-15 ljudi i nas par iz Panceva i to je to ...

Pa me zanima ima li bar toliko takvih ljudi , sta mislite o takvoj ideji?

Fino bi bilo ako dodju jachi i srednji igraci jer je otprilike na ostalim turnirima za srednje i losije vazi nesto kao : odigrajte grupu , mozda prodjete , posle idete , u luzer , i onda ispadate i idete kuci ili ostajete da gledate(licni primer+sto je smor ako niste iz bg-a),a ovako sve isto samo ostajete posle da se igrate ceo dan...

I tako bla bla udavio sam pa sta kazete?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pazi ovako:

mi smo na taj fazon pravili tirnir u batajnici

i ovako doslo 16 ljudova po 150 din = 2400 din

gazda trazio 2000 din.SHT

i 1-va nagrada bila 400 din.SMEH

inache dobro zezanje i sve to

ja bi verovatno dosao u panchevo

kad bi imao skim posto ovo moji retosi

sigurno netje hteti,ali pitatju ih

pa mozda bi navratili !!!!

Link to comment
Share on other sites

Fino! Nas Pancevaca ima otprilike 5-oro koji bi se zezali ceo dan , mashina ima 20

tako da u principu treba najmanje 15 ljudi da dodje i to je to.A ako dodje vishe tim bolje , stim da bi se po malo menjali a i u principu ko moze da igra bez prestanka 14 sati... [:)]

Ovaj Quake turnir-dan je odlicna stvar za srednje i losije igrace koji dolaze iz raznih krajeva nase ogromne ali lepe zemlje koji znaju da ne mogu da osvoje neko od prvih 5 mesta ali cisto dolaze i pucaju neku srednju kintu samo zato sto vole quake + nema onog ispao si i idi kuci ili gledaj a ja sam sebe smatram clanom te grupe [:(]

ok za sad cekamo i ostale...

Link to comment
Share on other sites

Pa lepo javilo se dvoje ljudi iz Jagodine i jedna osoba sa Batajnice i to je to...

Sve je manje zanimljivo kad nema nikakvih nagrada ali ne bi svi bili u prva 3 mesta , zar ne?

Pazi kad je ostale likove totalno mrzelo cak da daju nekakav komentar makar ono ne mogu mrzi me da dolazim cak u Pancevo...

Jebes sve propala ideja.[:(]

Pozdrav za Jagodinu i Batajnicu!

Link to comment
Share on other sites

pa.... brate nije propala ideja.Moze da se odrzi.

Ali gazda trazi puno para !

pazi ovako:

vas ima 5 , ovih iz zR-a 4,5 minimum

nas iz bataje bi doshlo BAREM troje ako ne i vishe(verovatno)

ali nismo igrali q3 (barem ja 3,4 meseca)

ali doshli bi da se zezamo shto da ne.

to je = 14,15 playera

nadjesh josh 4,5,6 likova da nas bude 20

svi daju po 200 din i to je tacno 4k kinti

nagrada da ne bude ( shta ce nagrade zar nije dovoljno shto das 200 din

i igrash ceo dan,shta tje ti vishe )

Barem ja tako kontam

kad se nas iz Batajnice skupilo 16 playera ( noobova )

mozete i vi !!!!

Link to comment
Share on other sites

Super jos neko se javio!

Pazite ovako datum odrzavanja je kad vecini ljudi odgovara sto znaci bilo kad u narednih nedelju-dve mesec nije bitno...

Sto se tice onog nismo igrali 100 godina ja takodje nisam pipnuo dosta dugo vremena i totalno sam zardjao ali nije bitno uopste...

Od Pancevaca ubedljivo najbolji je cwd ili ti Chupavi pa ko je u formi igra sa Njim a ko je los taj samnom [:)] od domacina...

i sa obzirom da je sat 50 din i ovde i u bg-u , 200 din za ceo dan nije bas bacanje para izuzevsi put a klopa je ovdI jeftina i ima 2-3 pekare koje rade non-stop

Pa aj kad se javi jos 5-6 ljudi da odredimo datum

Pozdrav iz Ekoloske Banje... [xx(]

Link to comment
Share on other sites

4,5 iz Zr-a MINIMUM?????? Ko te to slag'o??? Pa u Zr-u igra samo zql quake i sch4 povremeno... I ja s vreme na vreme..

/me tje teshko dotji.. Ne privalchi me nesto posebno quake, a josh s obzirom da niko ne igra.. i da tje biti svi noobovi sta da dolazim onda? Ne kazem da ja igram dobro, ali ako vetj idem hocu da me razvale tamo, a ne ja njih..

Greetz.

Link to comment
Share on other sites

Aj i ja da bacim koju spiku na ovaj topc i uopste prvi vezan za quake3 rubriku.

Prvo cenu koju sam odredio s moje starne sasvim je korektna za 20 ljudi .

Meni licno je i tako sve jedno s obzirom da ja pravim i vise od sume koju potrazujem a ovo hocu da ucinim ljudima koji su i dalje osatli verni ovoj igri.

Mislim igrati 12 sati za 200k je stvarno smesno ( vi koji igrate od kuce izacice vas skuplje bilo koji tip veze da koristite ).

Ovde je cela poenta u druzenju a ne u nekom nagradnom fondu .

Ako su spremni likovi iz Jagodine i Zrenjanina da dodju mislim da je smesno traziti opravdanja tipa : uh zima je to je Pancevo ciuciu ono ciuciu ovo...

Drugo oko same organizacije mozete se raspitati kod likova koji pikaju CS,pa ce vam oni reci kako ja to organizujem (pod uslovom da je neko sumnjicav oko same organizacije) .

Poruka za one koje traze dlaku u jajetu :

Dexter vam je lepo objasnio da je igraonica od Beovoza udaljena oko 2 min.

Klopa - 1min(rostilj) ; 2min(3pekare) ; 1min(kladionica) ; 5(abulanta) ; samopusluge su na svakom koraku ,jedino nemamo crkvu i bioskop .

Konfiguracije :

MB Asus KT600

CPU AMD Semprom 2,4 i Barton 2,6

VGA Asus FX5700TD i Asus ATI Radeon 9550 Game Edition

MEM Samsung 512 DDR i Transcend 512DDR

HDD Maxtor SATA 80GB 8mb

Monitor LG 19' - 900B

Mouse Logitech MX510

Tastat Logitec

Slusal Philpis SBC HP200

Sami ce te setovati masine kako vama odogavraju.

Lokal ima 100m2 , dve VIP sobe , sank ,ugaone garniture za sedenje tako da mozete malo da odkulirate na njima da ne bi dobili suljeve sedeci 12cuke na stolicama.

Eto toliko od mene.

P.S.

Molio bih vas da Dexteru sto pre odgovore svi ljudi koji su zainteresovani .

POZ SVIMA

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

blah ne budi smeshan, informishi se prvo..

"vi koji igrate od kuce izacice vas skuplje bilo koji tip veze da koristite"

200dinara dan igranja...

mm. od kuce, kabl/adsl/wifi su 256kbit je 2000 dinara shto ti dodje 66.6 dinara po danu ili 64kbit od 1000 dinara shto me izadje dnevno 33.3 dinara..

jedino moze isdn koji je 25dinara dnevno + telefonski impulsi, ali sve ukupno manje od 150 dinara dnevno..

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Pa ja bash nisam siguran da uopshte neko ima ko igra q3(sem ovih *che , koji nece da dodju i vec pomenutog ZeRoQL-a)

a kamoli da DOBRO igra !

Zato ako ti se igra q3 ti dodji ( mislim da 200 din za ceo dan nije puno),

ako ti se ne igra sedi kuci (shta da ti kazem)

toliko p0z.

Link to comment
Share on other sites

Nika mrzi da se cima jer je bulja u 1vs1 :P Heh, mada bi mene sad dobio bez mnogo cimanja ^^

Cekaj cekaj cekaj ... ko TEBE sad ne bi dobio .......

[:D][:D][:D]

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...