Jump to content

Recommended Posts

zatoshto dolaze ljudi koji igraju CS :)

Bice da je to , zar ne vidis wc postaje ko CS , a samim tim i masa.Pazi.

Izasao je HL i svi su ga igrali , onda odjedared izlazi CS i niko vishe neigra HL svi igraju CS i postaju gloopi.

Izasao je wc , okupio je oko sebe ljude koji su ga stalno igrali , uglavnom one koji su pre i SC igrali.Odjedared izlazi DOTA , masa kanterasa , klinaca pocinje da je igra i odlazi sve u kurac

Mislite o tome :)

Link to comment
Share on other sites

dobro ,...ja neznam za koga je pala prozivka ali nema veze....

to da vas deo foruma postaje kao cs , je da pocinje da zivi jer pocinju da se otvaraju teme koje cine svakodasnjicu,tj forum pocinje da zivi : )

a to sto "neki" nisu navikli da se na forumima odrzavaju stalne rasprava je sasvim druga stvar tako da ... relaxe,be [:)]

fml

Link to comment
Share on other sites

botino vipovska sto ne znas ni da se konektujes na sbb ti zoves neklog da igra i jos da ga operes ja cu igrati evo u sredu u 19 pa ako smes posalji pm tamo ti je moj broj mob pa ako hoces da peres da te vidim.lol

btw ja uopste ne igram wc3 ali reko da probam [8D][8D][8D][8D]

banovan

Link to comment
Share on other sites

Koj vam je k ? Sta ste se nalozili?

Dotu igraju svi zato sto ne moras toliko da mislis na vojsku i pravis neku taktiku, jednostavno ti neko iskusniji kaze koje uniquove da napravis, ti zapamtis, malo skontas oko heroja i to je to!

Ja igram war i cs od kako su izasli pa me je prosle nedelje dobio balavac kome je mama brisala dupe kad je war izaso! Jebga...te stvari su normalne [:)][:D][:)][:D][8D]

Ako Quota nije uspela nemojte da se ljutite - nov sam na forumu! [;)][:I][:I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...