Jump to content

da CS nikad nije napravljen


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

upravo tako, kad je prisutan random faktor ti nemas potpunu kontrolu i to je smor, ako je meni recoil naklonjen, a tebi nije u nekom napucavanju, ja cu da te ubijem iako si ti mozda dva puta bolji od mene. u deset meceva cu te ubiti jednom pa da si sam bog otac...iz toga proizilazi da razni slucajevi mogu i hoce to da igraju jer im je primamljivo. odatle opet sledi da ljudi zamrze igricu zbog tih slucajeva, posto je prirodno da mozak vezuje stvari jedne za druge, tipa izbode te crnac u nekoj ulici, ti ces mrzeti ulicu i plasiti se nje iako ta ulica uopste nije opasna, a taj crnac je odavno umro. ali jebiga, tvoj mozak je podsvesno to povezao i nema, ako si zen mudrac, mozda pobedis svoje nesvesno i ponovo hodas srecan tom ulicom:)))

ali to nije samo zato sto je igra laka, tj sto omogucava novim igracima da nesto urade, igra kao da je magnet za retarde:) mislim, teroristi i panduri, prava paljevinska atmosfera sa org oruzjima i tako tim sranjima, prava sarena fasada za privlacenje lozana.

joooj kako sam te hedsotovo kalasem, a ti si imo emku, pico malena pozz wtfpwnt n00b omg kako sam dobar! nisam ja za dzabe u klanu :--terrorri--:, bio sam ranije u t.i.g.r.o.v.i. klanu, ali brate, ovaj klan je bolji pozzzz pice, jel smete neki mec a? xaxaxaxaxa nemate sanse, pa ne igra vam [cb]komandant_legija, a on vam je najjaci igrac, vi niste ni za qrac lol salim se pozzzz! [;)][;)][;)][;)][;)] jedino vam jos valja [cb]dekee, ali on je stekara, samo se steka sa snajpom pica jedna lol, ako ne uzme snajp, mogu da ga userem sa dezertom kad ocu hedsot bam bam [;)][;)][;)][;)] dekee v00n0 matora javi se nekad debeli pozzzz [;)][;)][;)]

nego, gledo sam juce nekim feelm na tvu, brate kao neki marinci lol, ladno imaju emke brate, ko u kanteru lol!!! ajde moram da palim u skolu grrrr mrzim skolu lol, aj vidimo se na odmoru pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!

[i naravno, signatura]

fitja AKA deagle masta AKA jebac'93

-------------------------------

ain't nuthin but tha headshot baby

cyaaaa piceee

-------------------------------

perica: brate a sto mi se siri ovaj nisan?

-------------------------------

[murija]zandar: jebote, pa ja sam ga LEGSHOTOVO

-------------------------------

perica: na sta se kupuje?

:--terrorri--:fitja: na bonove!

-------------------------------

perica: vidi onu ribu...

s00perm@n{saj}: dao bi joj da mi ga POVARI!

-------------------------------

desert-eagle1a.jpg

-------------------------------

teh counter strike g0ds :--terrorri--: FUREVAH!

[/i naravno, signatura]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

i da... cs se mrzi jer svaki tard moze da ga igra, kao i sah uostalom... svako nauci da vuce figure... respekta za 0.0001 promil ljudi koji to igraju na onom nivou na kome igra VEOMA ima smisla...

e pa ovo poredjenje ti nije na mestu......

u sahu moze svako nauciti da pomera figure napamet ali sta ako se nadje naprimer lik koji isto tako pomera figure sta ce onda biti pat ?? pa pobedice onaj koji ima malo vise mozga

ni ovo moje poredjenje nije najbolje ali hteo sam da kazem da treba imati dosta mozga u glavi da bih igrao dobro sah dok za cs to ne znaci .......

pa eto ti kao jos jedan dokaz to da su najinteligentniji ljudi tj. prvaci u sahu

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Joj doolio care :)

Setite se samo topika "najvece izvale u igranju CS-a" (kolko idiotluka je tu bilo), ili topica "Hotixove izvale u CS-u" (ne prozivam hotixa, samo je topic bio glup).

Naravno kada Eli nesto odvali to ima potpuno drugu dimenziju i tezinu :)

E da...takodje da nema CS-a je nikad ne bih verovao da iz BIOS-a moze da se USB mish sinhronizuje sa refresh-rateom i 99 fps... :))

Link to comment
Share on other sites

i da moze da laguje monitor [:D]

ahaahahahahahahaahahahaahahahaaahaahahahahahahaa

prokleti deus, i njihovi monitori koji laguju [:D]

da i ja skratim prichu, meni je poenta CSa teamplay. Svaki indijanac mozhe da te skine iz prve u glavu, ali ako je tim odlichno koordiniran protivniku ne vredi shto bolje gadja kad ce uvek biti outgunned

Turnirski mechevi od polufinala pa navishe su jedini razlog zashto sam igrao CS

Link to comment
Share on other sites

cs is almost shit , barem ja tako mislim sad kako ga neko dozivljava to je vetj zavisno od njegove/njene inteligencije jer/jel neki tard dozivljava cs kao dar sa neba dok ce normalnog coveka smoriti posle odredjenog vremena!

doolio hehehehe za post koliko samo idiotcih poruka/signatura [:D]

Link to comment
Share on other sites

hvala svima na hvalama:)

ali stvarno je zanimljivo sto ima jos bisernijih postova i signatura od ovoga sto sam ja nalupetao, samo odete na cs forum gde snovi postaju stvarnost:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

e pa ovo poredjenje ti nije na mestu......

u sahu moze svako nauciti da pomera figure napamet ali sta ako se nadje naprimer lik koji isto tako pomera figure sta ce onda biti pat ?? pa pobedice onaj koji ima malo vise mozga

ni ovo moje poredjenje nije najbolje ali hteo sam da kazem da treba imati dosta mozga u glavi da bih igrao dobro sah dok za cs to ne znaci .......

pa eto ti kao jos jedan dokaz to da su najinteligentniji ljudi tj. prvaci u sahu

da posjasnim hejt je upucen vecini "cs-era" i "sahista"... hteo sam da kazem da i sah igra 1 000 000 retarda u srbiji... zasto??? ne zato sto su inteligentni, vec zato sto su pravila jednostavna... retardinjo pobedi retardinja i pocinje prozivka... (ili ispred tvoje zgrade taksisti i penzioneri ne igraju sah)...

pokusao sam da uporedim taj stupanj igranja saha i onaj stupanj igranja cs-a "jel igras za-klan???"... isti retardi ista prozivanja, jedina razlika generacijski jaz...

sa druge strane i u tom cs-u se moze videti dosta lepih stvari... mada to vec ne mogu da uporedim sa sicilijanskom odbranom zmajevom varijantom...

cepa me temperatura nadam se da sam sada bio jasniji...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

da posjasnim hejt je upucen vecini "cs-era" i "sahista"... hteo sam da kazem da i sah igra 1 000 000 retarda u srbiji... zasto??? ne zato sto su inteligentni, vec zato sto su pravila jednostavna... retardinjo pobedi retardinja i pocinje prozivka... (ili ispred tvoje zgrade taksisti i penzioneri ne igraju sah)...

pokusao sam da uporedim taj stupanj igranja saha i onaj stupanj igranja cs-a "jel igras za-klan???"... isti retardi ista prozivanja, jedina razlika generacijski jaz...

sa druge strane i u tom cs-u se moze videti dosta lepih stvari... mada to vec ne mogu da uporedim sa sicilijanskom odbranom zmajevom varijantom...

cepa me temperatura nadam se da sam sada bio jasniji...

jesi bio jasniji

ali opet ta tvoja tvrdnja nije potpuno tacna ali ne ulazimi se sad u neku vecu polemiku i tome slicno

a imam i ja temperaturu :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...