Jump to content

T3 u igri "Dawn of War"


Blue

Recommended Posts

jesi ti retardiran?

okachio si ovo sranje u svaki strategy topic

spamer..

Chak i ako jeste, sigurno je to uradio iz nekog razloga, mozda tebi nepoznatog.

Mislim da ti rech "retardiran" ne treba. Nema potrebe za prozivanjem dok ne znas ni kome to govoris.

Nego shto se turnira tiche, ja sam mislio da je 6. februara pa sam se sad malo razocharao .... no nebitno, ovako je vishe vremena za vezhbu. Sada kada je DoW na WCGu, turniri imaju neku tezinu, nagrade su ok mada je mozda mogla i neka kinta da uleti obzirom na ufur od 200 din, sto nije bas malo.

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Chak i ako jeste, sigurno je to uradio iz nekog razloga, mozda tebi nepoznatog.

Mislim da ti rech "retardiran" ne treba. Nema potrebe za prozivanjem dok ne znas ni kome to govoris.

ako je nepismen, ne treba da koristi forum - lepo pishe Hearts of Iron 2 / Age of Mythology / Rome: Total War

ako je promashio dugme i okachio na 7 razlichitih topika jednu istu reklamu, onda je definitivno retardiran [;)]

a ako je to uradio namerno da maksimalno izreklamira svoj turnir, onda njemu na chast..

al da ne bude skroz hejt, srecno sa turnirom [^]

Link to comment
Share on other sites

Ako kojim slucajem budem stigao do finala [:p] ,pusticu protivnika da pobedi...ej bre,6 meseci gamer za dz,pa ljudi to se ne odbija :)))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

a ako je to uradio namerno da maksimalno izreklamira svoj turnir, onda njemu na chast..

Da, baszbog toga sam i to uradio... i mislim da sam trebao jos, ali trudio am se da budem pristojan

al da ne bude skroz hejt, srecno sa turnirom [^]

Puno hvala, bas bih voleo da bude dobro sipracen turnir

odgvor

Link to comment
Share on other sites

ehh .. malo si se zbunio sa quotom, odgovore si napisao u navodu ... [^]

A za nagrade chini mi se da je 3. bolja od 2. ali ajd sad ...

Mislim 20 sati to vredi oko 700 dinara ...

ljudi reklamirajte turnir lozite ljude da igraju ovu igru treba samo da je upale ostalo je vec reseno [:D] ....

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

A za nagrade chini mi se da je 3. bolja od 2. ali ajd sad ...

Mislim 20 sati to vredi oko 700 dinara ...

6 gamera=1500(ako je preko pretplate onda je 1200)pa ti izracunaj...ali ja licno mislim da je 1200>600-700 :)

lozite ljude da igraju ovu igru treba samo da je upale ostalo je vec reseno

Ja to govorim dva meseca...:)polako ali sigurno ide nam sve bolje i bolje...sve ovo sa wcg-om trebalo bi da pute odskocnoa daska...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Mislim 20 sati to vredi oko 700 dinara

6 gamera=1500(ako je preko pretplate onda je 1200)pa ti izracunaj...ali ja licno mislim da je 1200>600-700 :)

Hmm znash kako vreme u igraoni je neshto shto bi se moglo izjednachiti sa parama poshto bi pre ili kasnije sigurno toliko potroshio na vreme za igranje i tu nema dileme.

A gamer ne bih kupio nikad u zivotu, pre bih nekom prosjaku pare dao...

tako da ne znam za tebe ali ja licno mislim da je 0 < 600-700 :)

Mislim dobar je gamer, al za potpalu vatre [;)]

Problem nije u tome shto je losh, vec u tome shto su chasopisi za igre nepotrebni jer mnogo bolje mozes da se informishesh na netu o takvim stvarima ... uostalom verovatno i oni maznjavaju dosta odatle ...

gl sa turnirom docicu i ja 

i dovedi josh ljudi [:p]

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

to odd smu66lah:Da ali ti to nisi u tom kontekstu prikazao...ali ono nm :)

btw posto je turnir tek za oko mesec dana velika je verovatnoca da ce izbaciti novi patch tako da molim organizatore da budu spremni za to.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Poceo sam opako da vezbam! :-)

Danas sam odigrao protiv nekog Ork-a partiju od 76 minuta, replay ima 1mb! :)))

Takodje, Ir0nClad se vratio DoW-u, igrali smo danas i dobio sam ga! :) Jeste, priznajem da je zardjao i da nije igrao vise od 2 meseca ali njegov novi acc kaze da mu dobro ide 11:3 skor.

Nema igre kao sto je DOW - bukvalno nisam od kako igram igrice osecao nista kao danas u partiji od 76 min protiv tog Orka i pre neki dan protiv MinorScotsmana.

;}}

Link to comment
Share on other sites

Lepo, lepo ...

Moje jedine 1v1 partije u zivotu su bile one na turniru (pored mozda jos 3 - 4 iz zajebancije). Mozda cu prestati da igram Dow, bice isto kao sa Warcraftom, kako da se takmicim ako ne mogu da igram na netu, a u lanu niko nece ? Da vezbam na turnirima ?

nego wtf ti je to u signi [:D]

btw obavezno da se uvede W/L bracket. Ozbiljan turnir je nemoguc bez toga.

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

poshto ovde izgleda da iz svakog turnira ide sve bliz i blize normalnom trebalo bi da negde oko petog-sestog dodje onaj klasican 1-1 w/l tur. :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Da neces ti Savke mozda da se nadjemo za 1v1 training ...

ili i ti imas cable pa si opako zauzet igranjem protiv bivsih WC3 gosu-a ...

Choveche... moracu da pronadjem neko dete na netu da ga zavrnem za cd key [:D] ... al ni to vise nije lako kao nekad ...

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Veruj mi brate rado bi bi igrao sa tobom,ali ima jedan sitan malecni problem...zivim u Jagodini :)

A ovde imam samo jednog jedinog lika koji pored mene dorbo igra DoW i skim mogu da vezbam(svi ostali su ili nubcine ili igraju iz zezanja) tako da i meni nije basg sjajna situacija shto se tiche vezbanja...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Moje jedine 1v1 partije u zivotu su bile one na turniru (pored mozda jos 3 - 4 iz zajebancije).

sa mnom [:D]

ne stvarno moramo josh ljudi da navucemo na DoW jer/jel ce propasti...

i dovedi josh ljudi

ti bi malo da se izivljavash a ..? shala

zaista ima malo mozda 20-tak onih koji igraju DoW (u smislu da prva zgrada koju grade NE bude bolter turret sa SM-ovima!)Uzasno je mnogo onih koji se shtekaju jer tako moze da se prodje u generalima ili tako nekoj strategiji u kojoma su 3 zgrade vaznije od pola vojske!!! kad bi dow bio izreklamiran i rashiren kao WC3 bio bi najigraniji sigurno.Takodje vise od 80% igraonica u kojima sam bio u proteklih par meseci nema instaliran dow (kgb, agd, metronet...) ovako se igra samo u atg-u shto je malo bzvz jer onda svi koji ga tamo igraju se znaju medjusobno s' obzirom da igraona ima 30-tak kompova tako da ce ljude kad-tad smoriti.....

I ja sam u poslednje vreme zanemario dow igrama tipa lotr:bfme i chronicles of riddick ali ako uvedem cable net mozda i ja malo podignem svoj nivo igranja [:D]

ajd ako neko hoce dow sutra...ovaj danas nek postije ovde ili meni na PM or something like that....

malo sam pospan i imam glavobolju tako da ne znam ni sam shta sam napisao [:(]

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ljudi o kojima govoris da se samo stekaju su tipicne noobcine koje se javljaju u svim rtsovima, to nema veze sa Dawn of warom.

Najlakshe je to razumeti iz primera koji sam video u ATG:

Dodju 2 lika da igraju 1v1 Starcraft i ono ne da nemaju pojma nego uzas, verovatno ni kampanju nisu videli ... Posto su se obojica lepo ustekali - jer to je na prvom mestu zar ne ? Onda se jedan malo ohrabrio i sakupio neku shachicu jada i kao napao drugog lika i naravno maximalno se napushio na njegov shtek. Sada se u njegovoj glavi javlja pomisao : " Bolje je da nisam napadao nego samo da sam se stekovao ". Posle to preraste u ideologiju i igra te ubrzo smori ...

Mislim da su rtsovi stvar online igranja, prosto nisu za igraone, igraone su za brainless igre kao sto su Counter i Quake. RTSove moras da vezbas protiv razlicitih protivnika, a to je teshko u igraonama sa dvocifrenim brojem kompova. Takodje u te igre se malo teze ulazi, svima je jasno sta treba da se radi kad imas nisan na ekranu i protivnike koji trckaju uokolo, ovde je potrebno vremena samo da bi poceo da igras ...

ATG mi se svidja jer se uvek tamo igraju igre koje se ne igraju u svim ostalim igraonama ...

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Na zalost, moram konstatovati da ce se turnir ODLOZITI! [:(]

Zbog iznenadnog nestanka GAMER-a sa scene novinarstva i jos nekih faktora, cela stvar ce sacekati malo bolji trenutak.

Trenutno radim na tome da poboljsam podrsku u sponzorima, kao i da se vise popularise ceo dogadjaj u medijima. Da ne bih sebe urekao, moracu da vas sve zainteresovane drzim u neznanju neko kratko vreme.

Mnogo mi je drago ste se neko javio iz Sida, tako molim sve koje zele da mi se jave i da se prijave za buduci turnir neka to urade preko ovog foruma ili preko maila

darije@beotel.yu

Znaci, vezbajte kako znate i umete i budite jos malo strpljivi, nove informacije stizu uskoro. [8D]

Darije

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...