Jump to content

Recommended Posts

Pravimo multigejming PRO klan koji bi okupljao ozbiljne igrache sa nashih prostora ili iz dijaspore.

Namera nam je da se formiraju sekcije za, shto je vishe moguce, mp igara i da polako okupljamo nashe igrache/klanove na jednom mestu.

Za sad je formirana CS ekipa. Obezbedili bi nashe privatne servere, za CS vec postoji.

Uchestvovanje na internet on-lajn ligama i kupovima, ako se obezbedi sponzorstvo onda bi organizovali i putovanja na ozbiljne LAN dogadjaje.

Postojeca ekipa, od koje krece pricha, je 2 godine igrala RTCW i osvajali su drugo mesto prve lige Open Kupa na ClanBase-u.

sajt ce biti podignut u narednih dan ili dva na adresi:

http://www.teamjso.com

irc:

server: irc.quakenet.org

kanal: #teamjso

i-mejl za informacije:

cikakure80@netscape.net

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

necu da te hejtujem, znam da si ozbiljan i sl, ali ono vecina igracha koji neshto vrede u ovoj zemlji je ovu prichu chula po 20x, ako se pokazhete icicete negde, a niko nigde nije otishao..

vama zelim svu srecu, i da neshto bude od te ekipe

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

am.. high, nisu oni sponzori, oni su najobichniji tim. ne zovu te oni da potpishesh ugovor sa njima nego samo zele da okupe shto vishe ozbiljnih igracha na jednom mestu kao shto to chine shvedski i nemachki klanovi..

npr. kao shto Eye ima nekoliko ekipa za igre, prednost je u tome shto ako jedna ekipa dobije sponzorstvo od tog sponzorstva ostale sekcije mogu da imaju koristi (npr. svoj besplatan server na netu)..

akcenat je na net igranju, ne lan, za lan se dobijaju sponzorstva samo ako se ne netu dokazes..

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

ma nemam shta, niti hocu da hejtujem, vec kazhem da je ovo vec vidjeno, i probano do sada

a i mi smo bili 3-i u oc-u u wc3 kad je armaTeam osvojio, mi izgubili od njih polufinale 3-2 (tada su bili RushTime klan, koji josh postoji, samo starcraft divizija)

Stvar je da je cb propao, da taj oc vishe ne vredi nishta, sad za ec samo pozivaju..

i bez sponzora ne mozhe nishta, to ako neka ekipa uradi profitirace svi, to je pricha za malu decu

i srecno momcima,navraticu na kanal na qnetu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...