Jump to content

tim JSO


Niko

Recommended Posts

Pravimo multigejming PRO klan koji bi okupljao ozbiljne igrache sa nashih prostora ili iz dijaspore.

Namera nam je da se formiraju sekcije za, shto je vishe moguce, mp igara i da polako okupljamo nashe igrache/klanove na jednom mestu.

Za sad je formirana CS ekipa. Obezbedili bi nashe privatne servere, za CS vec postoji.

Uchestvovanje na internet on-lajn ligama i kupovima, ako se obezbedi sponzorstvo onda bi organizovali i putovanja na ozbiljne LAN dogadjaje.

Postojeca ekipa, od koje krece pricha, je 2 godine igrala RTCW i osvajali su drugo mesto prve lige Open Kupa na ClanBase-u.

sajt ce biti podignut u narednih dan ili dva na adresi:

http://www.teamjso.com

irc:

server: irc.quakenet.org

kanal: #teamjso

i-mejl za informacije:

cikakure80@netscape.net

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

xaxa

zanimljiva je cs ekipa i prvi put cujem za ove :D :D

samo me zanima da li isto tako i igraju cs :P

ali ideja kao ideja je super

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Namera nam je da se formiraju sekcije za, shto je vishe moguce, mp igara i da polako okupljamo nashe igrache/klanove na jednom mestu.

Za sad je formirana CS ekipa. Obezbedili bi nashe privatne servere, za CS vec postoji.

jel ovo poziv ili sta???inace gl u svemu [;)]

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

imate gore podatke pa pitajte ljude, ja sam samo zamoljen da im pomognem da se oglase..

btw uvazili su primedbe za ime i promenili u schljivovitza gejming :)) ROFL :D

irc kanal:

#schljivovitza

sajt:

www.schljivovitza.com

glavni likovi su Kure i Sica pa se njima obratite za sve..

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

nemojte da vredjate gl i nek vam se ostvari sta god zeleli :)

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav!

Mi smo stalni imali ideje oko stvaranje neke velike srpske takozvane "gaming community" kao sto imaju i slovence,hrvati i bosanci.

Meni je zao da vidim da neki pojedinci na ovom forumu imaju drugo misljenje.

Poticemo iz rtcw community takoda smo bili uspesni sa tom igricom.

Uletili smo u neke sponsore (hosting,videokarte i sta ti ja znam) ali nazalost je u to vreme rtcw community totalno puko.

Svaki koje zainteresovan moze da mi posalje e-mail na sica@sicaz.nl ili sica@gmail.com ili na irc kanalu.

Drugarski pozdrav!

SiCa

"Ne daj boze da se srbi sloze" :P

Link to comment
Share on other sites

a zashto bi se srbi slagali ? evo mi imamo online cs ekipu u kojoj igra jedan bosanac i jedan hrvat i igramo stalno mixeve sa slovencima pa nam je do jaja. ok je ako ti hotjesh neshto da organizujesh al mi je po malo smeshna pricha o pro gamingu od likova kojima se kipa zove teamjso ili shljivovica. ne zhelim nikog da podcenjujem ali imam neki osetjaj da ste previshe lowskilled da bi se zanosili sa takvim idejama.

Link to comment
Share on other sites

sto nebi se slagali? svako ko pocinje da igra igru je lowskilled, mi smo za mozda 8 9 meseca igrali finale opencup rtcw na clanbase

igrali smo rtcw.no premier league..pa sta hoces stime da kazes?

i mi smo imali bosanci u klanu i sve je bilo do jaja.

ali mislim da je srpski online gaming community veoma slab.

meni je bilo vise drago da se spojimo onako kako i treba i da se vidi da smo tu.

mi samo hocemo da se udruzimo

imas odgovore kao da smo te uvredili.

Link to comment
Share on other sites

pa ok za rtcw ja pricham o csu jer se ipak oko njega (gotovo) sve okretje. prvo mi je glupa ta etiketa srpski, sad zato shto je neko srbin treba da igra sa vama a ne zato shto ste ortaci ? online gaming jeste slab ali to je zato shto nas iz srbije koji imamo net i igramo online nema ni 10 a ovi gastosi su vetjinom dechurlija tako da jachi ne mozhe ni da biti.

nemam nishta protiv vas niti sam mislio ishta loshe postovima iznad. poz

Link to comment
Share on other sites

Cekajte ljudi morate uvaziti Stepino (aka Stepa.swe)misljenje ipak je on osvojio sve moguce turnire.

Stepo aj malo isqliraj brate mlad si ti jos da prosipas pamet ljudima od 25 godinica.

Momci ideja je super samo napred,nadam se da ce sve biti kako treba.

Pozdrav svima Roka :)

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Cekajte ljudi morate uvaziti Stepino (aka Stepa.swe)misljenje ipak je on osvojio sve moguce turnire.

Stepo aj malo isqliraj brate mlad si ti jos da prosipas pamet ljudima od 25 godinica.

Momci ideja je super samo napred,nadam se da ce sve biti kako treba.

Pozdrav svima Roka :)

xaxa

roko bre pogresio si nije stepa nista ovde postovao to je rev postovao a on ima u signi stepu :D pa si zato pomesao e sramota

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...