Jump to content

http://www.monkkonen.net/notrium.php


G!!!

Recommended Posts

od silne mukle za nekim novim naslovom skinuo sma ovu free igru... chekirajte sajt za shotke i forum

ono nekako dodje kao igra za 10 min igranja dnevno lagano opushteno ali kako vreme odmiche shvatate koliko je truda potrosheno za ovako neshto... u glavnom vi padate na planetu u svom podu (kao human, alien, robot ili neki psyhic il neshto tako) i krecete goloruki da istrazujete planetu... morate da se hranite jer kad ostanete gledni gubite energiju... ako je hladnoca veca nego shto mozete da trpite gubite energiju (zapalite vatru sa okolnim suvim drvetom :P)... isto tako i ako je velika vrucina (sakrijete se ispod drveta)... ako pada neki radioaktivno sneg opet morate naci zaklon da ne gubite energiju... krecete goloruki i trazite po mapi kojekakve ostatke svog brodica i opreme i kombinnujete ih ne bi li napravili neko dobro oruzije.. e sad oruzija ima vishe vrste.. oni koji koriste projektile (ne troshe energiju koja se troshi prilikom upotrebe lampe ili radia) tu su energetska oruzija.. ima ih josh al nisam dalje stigao :) mozete da pravite i svoje turete da vas shtite... e da ovo shto sam napisao vazi sa humana.. sa ostalima je pristup igri dosta drugachiji... na prvi pogleda igra se chini preterano jednostavna ali kako odmichete dalje shvata se da je bogami poteshka... izvodjenje je kao i crimsonlandu.. zarazno...

eto mali predlog :)

e da nemojte biti smorovi pa da ne skinete i ne probate... za faq i ostalo imate forum pa proshvrljajte malo... ima i solidan tutorial...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ungh. Bash me pitao burazer pre neki sat da li treba neshto da mi skine sa neta. Ja rekao ne, a vidi ga sad ovaj G. [|)]

'Ajde ako proba josh neko neka kaze kako mu se chini poshto ovo izgleda dovoljno ruzno da bih ja mogao da ga pokrenem. [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam G!!! shta ti retji... ali ova igra jeste ajd nazovi u rangu rpga ... ali mi i nije toliko zanimljiva.. naleteh na nju pre jedno mesec dana i instaliram i igrao malo.. mada mi ne unosi dalje zhelje da je igram... ne govorim sada da bi trebalo svi da odustanu ili neshto.. meni jednostavno nije igriva, mada ima simpatichne featove i neka reshenja koja su odlichna... ali... poshto sam nabavio Metal Gear Solid 3: Snake Eater o kojem tju otom potom da postujem sve zhive utiske... za PS2 ... onda nemam apsolutno nikakvu zhelju da igram notrium koji ima neku slichnu tematiku (opstanak i tako to dok te svi jure da te stignu) i takoooo :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Moram, ali moram!!! da nadjem linkove za neke igre koje sam josh ranije video, a u ovom su fazonu. Malo su vece 200+ MB, ali bi trebalo i da su bolje. Isto neki najprostiji sajt i ima dosta igara da se skine, fantasy, cyber itd. Chak je i gamespy uradio review za neku od njih i to su se prilichno pozitivno ocenili.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Nashao sam. Prevario sam se za velichinu (vishe nego 10x su manje nego shto sam mislio, otprilike kao ova tvoja) i za cenu (nisu free, ali radim na tome [;)]). Upravo vecheras cu da ih instaliram sve i proverim da li mi rade workaround reshenja koja sam nashao, [:D] pa ako radi i ako su igre dobre ochekujte jedan veliki, bahati topic sa sve linkovima na tu temu do kraja nedelje.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ma bre... to shto nije free... mislim, nije da nije bitno, ali o5 u neku ruku i jeste da nije, a onda kada malo to sagledash, mosh bit da jeste, a mosh bit da nije... ako razumete shta hotju da kazhem... a taj ps2... bash pfuj ;)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Evo postavicu danas topic. Od tih 6 verujem da ce za vecinu samo dve biti igrive, a probace eventualno onu noviju i bolju.

Sorry G, ali nema nikakav fantasy, za ove dve se pominje nekakav "SF twist", mada ne verujem da misle na ono shto bi ti voleo da vidish.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

pa citas malo opise, skines nesto, ako se zajebes obrises i tako:) u sustini ima vise rpgova nego ostalih...

svidja ti se bitrejal et krondor? hm, onda ce ti se ovaj link svideti, abandonvera kolko oces, znaci ishar, eye of the beholder, krynn, pool of radiance, bla bla:

UNDERDOGZ

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

heh, nisam ni ja, ali se secam kada sam intenzivno trazio abandonver da sam bio na desetinama sajtova i da nijedan nije ostavio utisak na mene kao underdogs, cak i uopste, jedan od najjacih sajtova po meni, pretrazivanje, baza igara, opisi, podrska...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...