Jump to content

Crvena Zvezda-Cibona


balrog-

Recommended Posts

Ne znam zashto toliko ozibljno shvatate pobedu zvezde protiv Olimpije...

Olimpiju je bash briga za GaY ligu, uci ce u 8 u svakom sluchaju, a da li sa 10 ili 12 poraza, svakako im nije bitno... Vaznije utakmice za njih su preko nedelje...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Fino je bilo, lagano ste ih dobili...

U odnosu na mech sa Partizanom, za Cibonu nisu igrali Zizic i Vrankovic (koji nas je pogotovo razvalio), mogu reci da je to potpuno druga ekipa...

Uzichka centarska linija je zaista dominirala utakmicom...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se dobro razumesh u kosharku, a i da je pratish...

Prvo, Cibona je igrala bez Vrankovica (protiv Climamia ubacio 23 poena ove nedelje u Euroligi), njihov najbolji igrach Zizic je tek bio otishao u Barcelonu, a i Sesar nije doputovao u Beograd...

Cibonu vec duze vreme vodi chovek koji najmanje veze ima sa kosharkom, igrachi su shtrajkovali oko Nove godine, situacija u klubu je daleko od sjajne...

Cibona se kvalifikovala u TOP 16 u Euroligi...

Sa druge strane...

Partizan je zgazio zvezdu kao vashku i ovde sezone u derbiju, Cibona je preslishala Partizan usred Pionira kada najvishe rachunalo-u Euroligi u kojoj je Partizan ispao...

Cibona ce sigurno uci i u 8 u GaY ligi, tako da im jedna utakmica, koju mogu iskoristiti za odmaranje umornih igracha pred nova iskushenja u Euroligi, svakako nishta ne znachi...

Dakle, potpuno je u redu da kao zvezdin navijach budesh srecan zbog pobede, ali da "ne znash shta ce Cibona u vrhu" jedne smeshne lige kao shto je GaY, je jedna od najvecih gluposti koje sam chuo u poslednje vreme...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo ja treniram kosarku vec sedam godina ali to nema veze sa ovim.

Pod dva ne kazem ja da je Cibona losa sta vise oni su odlicni.

Pod tri jeste da navijam za zvezdu ali nevolim da gledam nase timove kako gube od stranih.Ja sam uvek navijao za partizan ili buducnost ili bilo koji drugi nas tim kada igraju sa stranim u bilo kom takmicenju.

I ne razumem se ja bas toliko dobro u kosarku kao ti sto se tice npr. situacije u Ciboni.

Nadam se da me razumes.

Ne zelim da ulazim niukakvu raspravu.

I naravno pratim sva kosarkaska dogadjanja na celoj zemaljskoj kugli koliko mogu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...