Jump to content

Rambo 4


weasel

Recommended Posts

hahaha znao sam da ce neko da se uhvati za ovo .. pogreshno sam napisao, to gore bi trebalo da budu dve odvojene misli =)

a stripovi su njesra za pretakanje u film jel u stripovima ne moze neshto da bude razradjeno kao u knjizi (likovi, radnja .. bla bla)

btw seca li se neko kad su u Jetsons gledali na TVu Rocky 57? :)))

trazio sam tu sliku da okachim na topic al nigde nisam mogao da je nadjem =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Trivia: Rambo znachi nasilje na japanskom

To je akciona drama sa verovatno najmanje poginulih u filmu (beshe 1 ili 2?)

Potpisan je i ugovor za Roki 6, s tim da tek treba da izaberu scenario, poshto je studio bacio Staloneov

Link to comment
Share on other sites

imas gresku sigurno je rec o rokiju 5 posto roki 4 postoji

to ti je ono kada se bori protiv onog rusa one stene :P

tako da si pogresio

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

pa ja znam da sam vec gledao roki 4 :D

i objasnio sam o cemu se radi tamo

tako da

i da imam ga i na divx tako da imam dokaz: D: :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Cuo sam da 4-ka treba da govori o Rambu koji ide na Bin Ladena licno, i kazu

da je Stalone trazio od rezisera da uradi stvar tako da Rambo licno na kraju

ukoka Bin Ladena....na sta mu je ovaj odgovorio da bi to cak i za njega bilo malo...previse! :)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

da... a shestica je kada ih spopadaju oni mali sa turbanima pa se svi u ringu na kraju uhvate za ruke i ringe ringe rajaaaa...

sedmica je antikomunistichka pricha opet...

a osmica je kada neki srbin se osili pa mu rocky sve po spisku... (ebiga... nije nash film.. shta da se radi...)

devetku nisam gledo... ajde ako neko jeste nek mi ispricha... i nemojte da guglate... o vi prokleti guglashi!!! :)

A ima kad smo vetj kod vishe delova u jednoj sceni svemirskih lopti se pominje umri mushki neki hiljaditi deo ili neshto... ne mogu se sada setiti (hiljaditi deo je samo poredbeno radi... nije nishta ozbiljno i nek se niko ne hvata za to kao davljenik za slamku) ili se bash pominje roki? uhostalom... najsmeshnije je jednom kada sam to gledao sa cro titlom, izgino sam od smeha... :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...