Jump to content

Najbolja televizija


koji od ovih kanala najvishe gledate???  

83 members have voted

  1. 1. koji od ovih kanala najvishe gledate???

    • 1
      3
    • 2
      0
    • 3
      0
    • B92
      43
    • BK
      8
    • PINK
      8
    • OSTALE...
      5
    • NE GLEDAM TV
      9


Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa realno tv je krs uopste. TOtalno ga ne gledam previse. Taman kolko treba. Net rules. :) Glaso sam za b92 jer ipak mislim da se izdvaja od ostalih po kvalitetu.

Rts se znatno popravio ali ne znam uvek kad krenu vesti ili vidim neki prilog odma se setim onog loseg starog mutavog slobinog rts-a.

Pink: Zbog spanske serije ne znam kako se zove nisu pustili uzivo italijanski fudbal i to derbi. Dobrih pola sata su zaboli.

BK- kada bi izbacili malo karice mozda bi i bila ok.

V

Link to comment
Share on other sites

ne gledam domace televizijske kanale,ali bih ipak b92 spalio, sterilisao sve urednike, posebno informativnog odnosno politickog programa, cvijanovica obesio naopako na sred terazija kao meksicku pinjatu i napravio svinjac na mestu zgrade televizije

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

BK- Ima najbolje filmove i poneku dobru seriju. Sjajan informativni program i odlicne emisije

B92- Ima Najbolje serije ali moram priznati da nesto nisam primetio neki bolji film u poslednje vreme. Dobar informativni program i Najbolju emisiju u Srbiji-Utisak Nedelje

Pink- Najgluplje serije (Spanci) Filmovi koji su ponekad dobri a ponekad loshi, los informativni program, medjutim ipak ima jednu dobru stvar (Bar je imao do nove godine) a to je NIKAD IZVINI.

Inace istorijski gledano jedno duze vreme pink je bio najbolja televija u srbiji a mozda i dalje. Mislim na ono vreme kad su pustali simpsonove, friendse , i druge sjajne serije i kad nije bilo infotopa [|)]

Link to comment
Share on other sites

BK- Ima najbolje filmove

ako volis drugorazredne filmove...ili one od pre 30 godina sto su sve televizije pustale po 40 puta...b92 , pink a od skora rts imaju najbolje filmske programe...doduse pink malo popusta...i malo ponavlja...ali po najavama tek dolaze hitovi...pa vredi sacekati...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...