Jump to content

U subotu ledilo


Recommended Posts

22. 1. 2005

AKADEMIJA

Veliki klub:

D`N`B

Oki (electric factory)

Side One

Marquies (electric factory)

Devon [drumatique]

Rees [drumatique]

Sector [full clip]

Maria [bassballz]

8mm [metal2metal]

Doom [metal2metal]

Ivan Juraga

Proka [teppaz]

Toxic [codex/kernel]

+ MC WikluhSky [kernel/43-23/bad copy]

Phase [codex/kernel]

Kinetik

Rahmanee

Spy_P [fetummi]

Kaja [fetummi]

Keen [elementz]

+ MC Ocean [elementz]

Agnus Dei [elementz]

Mali klub:

DANCEHALL,RAGA,HIP-HOP,R`N`B

King Coyote

Dusha

Iron

Jax

Suicide

Ulaz 200 dinara

ZNACI DRUGARI, FESHTA!

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

ma omatorio sam za drumbu .. ono poslednji put kad sam bio na istoj (na Kahuni dole u malom je vrtela codex ekipa) nisam mogao nikako da povatam ritam za djuskanje .. suvishe mi je brzo bilo .. ili sam bio previshe [jumpy]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ma daj bre ne kenyaj [:D] Samo mi dajes neke izgovore. Znas ti koji sam ja old skul za drum, znaci ne verujem da ima nekog ko je ranije krenuo da kupuje pravac i sve. Dobre su zurke cak i da ne djuskas, cice su loode i uopste, nema boljeg. Ja sebe kapiram sa 50 godina na drum-u... To je to, jednostavno...

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

da meni se jako ekipa na drumu svidja .. ono najpozitivnija je od svih pravaca elektronskih kod nas .. a klinkice su uf "med medeni" =) .. al jednostavno mi vishe ne lezi dramdza (a kleo sam se u nju).. skapirao sam da mi je to bio samo izlet jedno vreme

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

e taj neki rad .. ne bih da silujem kad vidim da ne ide .. ko zna mozda s' vrnem jednog dana =) a i nema neshto puno dramze u poslednje vreme sem u demiji a tamo mi se bash neshto ne mili .. videcu kad mi se slegne frka sa faksom da probam ponovo mozda je ono bio samo trenutak slabosti [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Od 10 do 12 svako vrti po 15 minuta samo, posle imaju po pola sata, svako ko dalje pusta.

S'stim sto ce Toxic i Phaze malo duze koliko ja kontam da imaju vremena za pustanje.

Inace slusao sam juce 8mm i Doom-a na radiju kod nas, pricao malo sa njima i tako, dobro vrte momci, treba ih cuti, lep dram skroz.

Link to comment
Share on other sites

e taj neki rad .. ne bih da silujem kad vidim da ne ide .. ko zna mozda s' vrnem jednog dana =) a i nema neshto puno dramze u poslednje vreme sem u demiji a tamo mi se bash neshto ne mili .. videcu kad mi se slegne frka sa faksom da probam ponovo mozda je ono bio samo trenutak slabosti [:D]

Opushteno, svi smo mi smrtnitzi :)

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Od 10 do 12 svako vrti po 15 minuta samo, posle imaju po pola sata, svako ko dalje pusta.

S'stim sto ce Toxic i Phaze malo duze koliko ja kontam da imaju vremena za pustanje.

Inace slusao sam juce 8mm i Doom-a na radiju kod nas, pricao malo sa njima i tako, dobro vrte momci, treba ih cuti, lep dram skroz.

Ma znam, leekovi su skroz, i retko kad se vidja takva akcija...

I zato ajmo, josh malo pa nestalo...

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Ma sada je sve okej, dobri lekovi + dobri doktori = ja ko nov! :P

P.S.

Ja bar nisam mator! ;)))))

Tebra Cyro evo ja tju se zalozim za tebe i ti mi se javish u soobotu, jer ja volim da shirim horizonte i to :)

tel 063/8588-636 :) svi manijaci, napadajte :)

P.S. Obichno ne spavam sa teepom prvo veche ali u tvom sluchaju napravitju eezuzetak :)

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Ajd' videcu... posto sada imam vec par dana neki glupi greep (konacno nisam jedini, pola ljudi koje znam se muce uz temperaturu ;)) ali ako budem odlucio da idem cimnucu te ofskroz! ;-)

Mada, sada se setih... mozda dodjem i sa Exile-om ako ide i hoce da me povede! :-)

Pozd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...