Jump to content

gde da uplatim verat


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

milsim o chemu vi ovde prichate prichate.kako ce vam koji provajder raditi zavisi prvenstveno od vashe lokacije.meni je npr eunet radio uzasno pogotov preko nedelje a oko 17h mozesh samo da sanjash o bilo kakvom protoku.sezam mi je shljakao ok,a trenutno sam kod beotela koji mi radi odlichno.

btw.davno nisam chuo da bilo ko ima problema sa logovanjem kod bilo kog provajdera.kod beotela npr nisam dobio zauzetje zadnjih godinu dana(sem kada su naravno braca stijic on line;))tako da mi je pricha o tome i smeshna.to je mozda bio problem pre 2-3 godine.

btwbtw.da zakljuchim ako zelish da izaberesh provajdera raspitacesh se kod lika koji zivi kod tebe u kraju tj bloku a ne kod nekog sa dorcola;))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa da, zato sam i naveo svoju lokaciju i centralu, kao i to da mi verat pici najbolje, a tehnikom uglavnom smara...ali verat smara sa uplatom vremena...

ovaj da, ja cu iskljucivo da uzimam flet...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je NashaMrezha iznenadjujuce dobro radila s obzirom da je 042 broj u pitanju. Ovo nije reklama :)

Generalno gotivim Sezam jer mi se centrala nekako ok slazhe sa njihovim 3020 brojem, iako sam vishe voleo onaj 271, ali su ga ukinuli.

Beotel i YUBC mi rade kako tako, mada i moja centrala nije bas reprezentativna za odredjivanje kvaliteta _provajdera_ ... slaganja sa provajderom vec ok.

Link to comment
Share on other sites

btw.davno nisam chuo da bilo ko ima problema sa logovanjem kod bilo kog provajdera.kod beotela npr nisam dobio zauzetje zadnjih godinu dana(sem kada su naravno braca stijic on line;))tako da mi je pricha o tome i smeshna.to je mozda bio problem pre 2-3 godine.

Sad cu malo da vodim dnevnik svojih pokushaja, samo za tebe, pa cu posle da ga okachim ovde lepo.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Jednu paricu za telefon deli vishe korisnika. To se "ne oseca" pri razgovoru ali za surf imas striktno ogranicenje u brzini. Ipak me cudi da su ti pustili "cak" 3x.x ... obicno ljudi, poput dandyja, moraju da surfuju na 19.2. Naravno ako je u pitanju PCM.

Link to comment
Share on other sites

Evo otprilike kako to izgleda, ovo je bez nekih vecih sranja koja su u principu dosta chesta. Mozda sam tri konekcije propustio da zabelezim.

Utorak

**************

3:42 iz drugog - 28k

3:59 puca veza

**************

4:05 iz desetog (nekoliko zauzetih, ostalo moshe) - 36k

5:41 prinudno zavrshavam, ne reaguje vec nekoliko minuta

**************

Sreda

**************

11:04 iz prvog - 28k

11:20 puca veza

**************

11:21 iz prvog - 36

11:53 puca veza - speshl nout: sve vreme je ochajno radila, jedan veliki shtuc od konekcije

**************

11:54 iz prvog - 36

12:52 sam se iskljuchujem

**************

20:05 iz treceg (jedna mosha) - 36

ne znam kad sam zavrshio...

Chetvrtak

**************

13:40 iz chetvrtog (jedna mosha) - 31

13:50 sam se iskljuchujem

**************

22:45 iz 22-og (5 mosha) - 36

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

otvorio sam na tehnikomu, aj nek ide zivot...ide mi onako, moze bolje, ali jebiga, najpristupacniji je za uplatu, za glupi verat moras da ides u verat ili da trazis kartice jebo im ja mater...vulfgare, zeleo bih da mi verat radi ko tebi, onda sad ne bih bio smoren:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...