Jump to content

Shmrc...


Recommended Posts

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E LAG pa to je i moj problem , na sva mesta na koja ja ocu da odem , ne mogu , mislim mogu ali sta ja da radim tamo sa 4-5 godina starijim ribama??

Postao sam weekend fenser jer druge nema , odem tamo divljam skontam nesto , povalim (iovako su vecina njih lake , samo cekaju da startujes) , a uvek sam spreman za pravu ribu kad naidje.

Kontam ima dobrih riba na transplantima.

Irish je skroz opusten , za Marthas pub prvi put cujem , gde je to , nisam kontao da su MB bus i Sba postali popularni.

Odes u dizo i muvas klinke :) , al ima i pokoja dobra.

Ono NA bilo kom mestu uvek nadjes 2-3 dobre,normalne,odgovarajuce...

Link to comment
Share on other sites

a sto se tiche rura, ne brini se.

KAKO DA SE NE BRINEM!!

broj glupih komentara drastichno se povecava iz dana u dan! prvobitni duh koji je postojao vec davno je ischezao! smisla vishe nema! chak je i laki ovoga svestan i ochajnichki pokushava da nas suzdrzhi zabranama i sankcijama ali pomoci nema :((. ne znam da li ste primetili ali forum je u proteklih godinu dana prezhiveo nekoliko potresa preko 8.5 stepeni ivanove skale :( velika kolichina informacije survala se u nepoVrat!

rupe i bagovi su odnedavno mnogo vece "vreline"! poznato je da ova stranica nestaje povlacheci za sobom duhove mnogih mladih hejtera za sobom na svake 3 godine , a josh se to nije desilo tako da verovatno koristimo vreme koje nemamo :(((

I SHTA ONDA?!?!?!

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

M@kER,Jan 18 2005, 00:16:02]

KAKO DA SE NE BRINEM!!

broj glupih komentara drastichno se povecava iz dana u dan! prvobitni duh koji je postojao vec davno je ischezao! smisla vishe nema! chak je i laki ovoga svestan i ochajnichki pokushava da nas suzdrzhi zabranama i sankcijama ali pomoci nema :((. ne znam da li ste primetili ali forum je u proteklih godinu dana prezhiveo nekoliko potresa preko 8.5 stepeni ivanove skale :( velika kolichina informacije survala se u nepoVrat!

rupe i bagovi su odnedavno mnogo vece "vreline"! poznato je da ova stranica nestaje povlacheci za sobom duhove mnogih mladih hejtera za sobom na svake 3 godine , a josh se to nije desilo tako da verovatno koristimo vreme koje nemamo :(((

I SHTA ONDA?!?!?!

pa prestani da postujesh

[;)]

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

E LAG pa to je i moj problem , na sva mesta na koja ja ocu da odem , ne mogu , mislim mogu ali sta ja da radim tamo sa 4-5 godina starijim ribama??

Postao sam weekend fenser jer druge nema , odem tamo divljam skontam nesto , povalim (iovako su vecina njih lake , samo cekaju da startujes) , a uvek sam spreman za pravu ribu kad naidje.

Kontam ima dobrih riba na transplantima.

Irish je skroz opusten , za Marthas pub prvi put cujem , gde je to , nisam kontao da su MB bus i Sba postali popularni.

Odes u dizo i muvas klinke :) , al ima i pokoja dobra.

Ono NA bilo kom mestu uvek nadjes 2-3 dobre,normalne,odgovarajuce...

marthas pub je mesto u onoj ulichici gde se nalaze i london i doggie style samo vishe ka dunavskoj.. odmah posle onog velikog ogledala

i to je sitno mesto, 4x4, sa do jaja muzikom i prelepim ljudima

nisam mnogo puta bio ali uvek ostavi super utisak na mene

na transplantima su 90% ekserashice [xx(]

znam da nema plakata po celom gradu kao za transplant ali raspitaj se za prvu jachu haus-tek zhurku

prelepih ljudi bude

i generalno na zhurkama bude ok mase jer chesto dodju i iz okoline (ako je veliko ime u pitanju..)

onda se ima shtiva.. ;)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

M@kER,Jan 18 2005, 00:16:02]

KAKO DA SE NE BRINEM!!

broj glupih komentara drastichno se povecava iz dana u dan! prvobitni duh koji je postojao vec davno je ischezao! smisla vishe nema! chak je i laki ovoga svestan i ochajnichki pokushava da nas suzdrzhi zabranama i sankcijama ali pomoci nema :((. ne znam da li ste primetili ali forum je u proteklih godinu dana prezhiveo nekoliko potresa preko 8.5 stepeni ivanove skale :( velika kolichina informacije survala se u nepoVrat!

rupe i bagovi su odnedavno mnogo vece "vreline"! poznato je da ova stranica nestaje povlacheci za sobom duhove mnogih mladih hejtera za sobom na svake 3 godine , a josh se to nije desilo tako da verovatno koristimo vreme koje nemamo :(((

I SHTA ONDA?!?!?!

zar ti nisi u krevetu [:D]

nego sranje se deshava... allalla

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Odkud ti znas njega???

Seme-Gay :))

brate kako se znate mislim on je narodnjak najcrnji nemoz biti crnji slusa Jasara,Sinana,Hakalu,Halida, jos neke likove , mislim toliki je narodnjak da mrzi Grand ali iz razloga sto su komercijalni i ne narodni [8)] , a ti techno , house , sta vec.

btw ja Shakija cimam vec 2 meseca da od tebe uzme neke techno CD-ove da snimim , jer te on pitao uopste , ono kao ja te ne poznajem tolko pa aj preko shamana [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...