Jump to content

Shmrc...


Recommended Posts

Koga jebe nek nas lozi:)))))))))))

hihihiihihihi

Bar imamo o cemu da rpaspravljamo i pircamo

A sto se tice riba sponzorusa i tako toga!!!!!!!!!1

Pazi odes kod ortaka, pozajims od nejga 600 evra

Navats sponozrusu, za 300 e poklona je kupis, i jos za recimo........ 100 iznajmis gajbu i kameru

Odvalis je od kurca jedno 5 puta, i sve to snimis, i posle pordas na netu za cirka 1000 e

EM si zaradio cca 400 e em si jebo!

xexe kojot i njegove ideje :)))))

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koga jebe nek nas lozi:)))))))))))

hihihiihihihi

Bar imamo o cemu da rpaspravljamo i pircamo

A sto se tice riba sponzorusa i tako toga!!!!!!!!!1

Pazi odes kod ortaka, pozajims od nejga 600 evra

Navats sponozrusu, za 300 e poklona je kupis, i jos za recimo........ 100 iznajmis gajbu i kameru

Odvalis je od kurca jedno 5 puta, i sve to snimis, i posle pordas na netu za cirka 1000 e

EM si zaradio cca 400 e em si jebo!

SKORO IDENTICNU podlu radnju je pokusao da radi jedan moj poznanik ( ponkad ga vidim u kraju ) ... medjutim posle su mi drugi ljudi rekli da kada je pokusao da proda "Film" na tri mestu su mu rekli nesto u fazonu da ocajno j**e i da riba nije nesto tako da se smorio nikad gore, plus mu ostao dug :))) Zamisli koji je to tek bedak .... :D

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Koga jebe nek nas lozi:)))))))))))

hihihiihihihi

Bar imamo o cemu da rpaspravljamo i pircamo

A sto se tice riba sponzorusa i tako toga!!!!!!!!!1

Pazi odes kod ortaka, pozajims od nejga 600 evra

Navats sponozrusu, za 300 e poklona je kupis, i jos za recimo........ 100 iznajmis gajbu i kameru

Odvalis je od kurca jedno 5 puta, i sve to snimis, i posle pordas na netu za cirka 1000 e

EM si zaradio cca 400 e em si jebo!

SKORO IDENTICNU podlu radnju je pokusao da radi jedan moj poznanik ( ponkad ga vidim u kraju ) ... medjutim posle su mi drugi ljudi rekli da kada je pokusao da proda "Film" na tri mestu su mu rekli nesto u fazonu da ocajno j**e i da riba nije nesto tako da se smorio nikad gore, plus mu ostao dug :))) Zamisli koji je to tek bedak .... :D

HAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHA

znaci zato si zavrsio na TV Politika da odradjujes dugove po povratku iz Bosne :)))))

joooooj pa sto nisi rekao drugu :D

Link to comment
Share on other sites

Boli te kita.. i ja sam imao isti problem kad sam bio u tvojoj kozi ! =))

Znash shta, pogledaj se u ogledalo, i radi na sebi, gledaj samo sebe i svoje pedu, budi malo narcis neko vreme, pocni da cenis sebe vise no sad.. i tako to.

Zasto ? Da bi bio samouvereniji , ako ne cenis sebe ne ocekuj da cete iko ceniti .. so ? back to laboratory ! :]

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

Aj da okrenem raspravu. Koliko sam skonto generalni stav je da je sponzorusha=kurva, jel tako? Ja biK reko da je kurva iznad (ljudski i civilizacijski) sponzorushe. Ona bar ima tarifu i oma kaze koliko tje da ti uzme za kres. Sponzorusha ti uzima dok god imash, a mere se zalomiti i da ne umochish na kraju.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

chek, aj ja sada da vas poshtedim truda i postova:

'Pusti kurvu ko je j*be'

'Sve zhene su drolje'

'Ti si kershme ona je jadna'

'Bolje ti je bez nje'

'..'

Sad kad smo zavrshali sa tapshanjem po ramenu:

Izgubio si bitku. Big deal. Bez poraza ne bi ukus pobede bio toliko dobar. Samo nemoj da se bacash u patetiku kako ti je zhivot gotov i te fore. Ja lichno nikad ne bih prestao da pikam igrice zbog riba, ali ako mi predlozhi bolji nachin da tracim svoje vreme na planeti, nikako ne bih odbio [:D]

uu do jaja

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ili ne zivim u istoj zemlji sa vama, ili se ne druzim sa olosem?

ja zhivim u novom sadu, gradu sponzorushica i pozera, znam sveukupno 3 normalne ribe. ribe sa sela su ili glupe sponzorushe, ili glupe gaborke, treceg nema........

ja beograd gotivim jer koliko ima vishe shupaka nego u novom sadu, toliko ima vishe normalne mase

to je onih 2% riba;)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Ne. Ja joj ne verujem. Zene lazu chim zinu. Kad mi neka kaze "Dobar dan" ja odmah pogled u nebo.

haha same here bro, same here:)

Ozbiljno, mozda je sad tek preshla na sponzorsku logiku i reshila da uzme neki dinar kad se vec muchi sa mushkim rodom. I to je razumno objashnjenje.

a mozhda je navatala najblizheg klipana na kog je naletela da bi skinula ovog sa pameti jer joj je stvarno bio simpatichan a ispao je nerd a za lika se ispostavilo da ima kinte i tako... i to je logichno objasnjenje

ali verujem u njega kao i u ovo tvoje ;P

A i inache razlog joj je... pffffffffffffffffffff. Shto bi on morao da njoj negde drzi tashnu ako bi radije ganjao kuci komp? Nije se odazvao dva puta i vec nije dobra kuca?

mislim da previshe sedish za kompom u poslednje vreme momche ;)))

vec polako svi uzimamo za normalno 3+ sati dnevno pred ekranom

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ili ne zivim u istoj zemlji sa vama, ili se ne druzim sa olosem?

potpisujem.

mislim da ipak situacija nije tako strashna kao shto ste je vi predstavili. ima takvih riba ali daleko od toga da je svaka riba takva.

i htedoh da dodam da je te sponzorushice daleko lakshe navatati nego "normalne" devojke i bez para - samo treba znati kako. ovim ne kazhem da ja znam vetj hotju da istaknem fakat da svaka riba ima svoj bag(ove), shtos je u tome da ih ti na vreme izvalish i iskoristish. jednostavno danashnje ribe su mnogo brze i morash ti njih zajebati pre nego one tebe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...