Jump to content

kako se zove serija


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iguana:

e pa jeste, nisam gledao garfilda, ali ona se sve losije sminka/doteruje/stajluje kako vreme prolazi...neko je lagao da treba da promeni frizuru i boju kose i tako neke stvari:) u znam sta ste radili bla bla mi je skroz do jaja...

al ja gotivim taj neki trip ribe, ko sto sam reko, i sofi marso mi je tako neki trip, pobudjuje mi zastitnicki instinkt:))) valjda imaju takav izraz lica ili sta vec...ono, ides ulicom i samo cekas da izleti dzlh bezeci od napasnika, onda ga ti ponabadas:))))))) (onda naravno idete na has pa je posle odvalis:))))))

vulfgar:

ahahaha rofl, ahaha de ga nadje:)))))))

pazi, udaris ga tu i onda on vise nema disanje [roflmao]

brate koji je ona car, ima film sa dzekijem cenom:)))

kole:

ne znam sta je taj taksido, ali i ja nesto kontam da je ili ona debil ili je debil agent, posto je ona mogla da wtfpwnuje sve zivo posle znam sta ste radili...ali nije:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Uf, pod uslovom da si odgledao onaj izbljuvak koji se teshko moze nazvati filmom, reci kako je mocno izgledala u onoj plavoj haljini. Moram priznati da josh uvek ima... khm - znanje. [:D]

Kole, nagovestio si da je film govno, ali nishta me nije moglo pripremiti za ono. Ubedljivo najgori film Dzeki Chena.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno, i taj mu je bezveze. Sutra tj. danas ide drugi deo.

Znate koji su meni najbolji?

Onaj shto ima u nazivu "Kondor", drugi deo je u pitanju. Ne znam kakav je prvi, nisu ga nikad pushtali kod nas, ali ovaj drugi je pre dosta vremena ishao na pinku chesto. Na pochetku on se u nekoj velikoj lopti spushta niz planinu.

Do jaja je i onaj koji se zavrshava nekom predobrom i duuuuuuuuuuugachkom tuchom u trznom centru.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

bili smo mladji, a i bilo je drugo vreme...naravno, i dalje su neki njegovi matori filmovi extra (drunken master i ti fazoni) no neke zna da pregazi vreme...u principu, sem rush houra i shanghai noona ova njegova poslednja US mainstream faza je bash losha...i onda kad ga chujem u intervjuu nekom kako pricha kako bi da bude ozbiljan dramski glumac...ono...

Link to comment
Share on other sites

vulfi, nisam gledo taksido posto znam da je film tres nad tresevima, a ne zelim da gledam dzenifer kako se blamira:))) e, taj sa trznjakom je skroz do jaja, to je ono kad se spusta sa sprata i sjebe ruku (one scene sa snimanja)?

kole, meni recimo nije trip sto sam bio mladji, pa ja i sada volim i to bas volim da odgledam neki hongkonski filmic i skroz mi je dobro i zanimljivo. ali brate, on je sam sebe oskrnavio kad je poceo da koristi komp, mislim, uvek je bio rad da on to sve sam radi i skace i tripuje se, ali sam gledao par tih novih holivudskih uzasa gde se bas vidi da je tu nevidljivi konopac i tako neke stvari, tu sam se bas smorio, to je maltene oduzimanje najjaceg tripa iz njegovih filmova. a skroz je istripovao ako oce da glumi nesto normalno, pa cim ga vidis ti se smejes:))) treba samo da snima bolje filmove:) on je za te stvari savrsen, harizmatican je, komican i ume svasta, dobitna kombinacija, samo sto treba to sve lepo da se odradi...

sto se tice ove serije sa dzenifer, citao sam nesto po netu i zakljucio sam da je bila nepopularna otprilike zato sto je normalna i okej, sto izgleda nije leglo amerima:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

E vidish, mogao sam svojevremeno taj Medaljon da gledam na divx-u, ali namerno nisam hteo da se razocharavam.

e, taj sa trznjakom je skroz do jaja, to je ono kad se spusta sa sprata i sjebe ruku (one scene sa snimanja)?

Jeste. Mada on na svakom snimanju sjebe neshto. [;)]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ja je nisam video sto godina (moracu da je nazovem:)), moracu da uzmem negde znam sta ste radili, kolko se secam tu je nesto mokra i uplasena (me luvz that):)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Aaaaaaa, 'ocesh da je zashtitish? Pazi da se ne pokvasish. [:D] I na samom kraju filma ima neka scena kad izlazi ispod tusha, zar ne? Samo toga se secam u vezi tog filma.

heh, ja se ne pokvasim ni onog dana u godini kad se kupam, a kamoli ovako [:D]

ja se ne secam niceg, znam da je bila neka kisa i da su se svi ukenjali = mokra i uplasena [^]

cudno, ne secam se same radnje filma, a ni ti koliko vidim:)))

brate, u tom filmu sto kazes bi trebalo da bude dosta jebanja, mislim, po radnji:) kad, gde itd?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

svima onima koji su rekli da im se svidja ili se ikada svidjao makar jedan film dzeki chena bih pozeleo dve nedelje samoce na pustom ostrvu tokom kojih bi mogli da kontempliraju nad svojim tvrdnjama i ukusima.

ej bre ljudi, sta bre pricate i hvalite bilo koje filmove dzekija chena. Ako se tripujete na karate, kung fu, nunchake, nindze i ostale tripove idite pa to trenirajte. Osamdesete su se zavrshile pre 15 godina i proshlo je doba kada su glumacke nakaze poput stalonea, shvarcenegera, kurta rasela (poor man's stalone), dzeki chena zaradjivale za hleb i ferarije makljanjem rukama.

kada vidish jedan takav film, video si ih sve.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...