Jump to content

FIFA 2005 igraci


Recommended Posts

Dakle kao sto je nekad postojao klanski info na CS forumu - ovde bi svi FIFA 2005 igraci trebali da ostave svoj kontakt kako bi lakse mogli da se nadju / dogovore za meceve.

Primer posta :

ime : Bjeli

klan : plato.fifa

tel. : 064 229 26 82

irc : #plato.fifa @ quakenet

mail : ivan.bjelajac@plato-plus.com

+ po zelji neki komentar ... tipa voleo bih da igram meceve u platoplusu posle 18h, utorkom i cetvrtkom

Ukoliko neko krene da kenja na ovom topicu zalozicu svom snagom da dobije ban tako da pistite samo ono sto je navedeno.

Link to comment
Share on other sites

A hoces li vishe okaciti klanski info na CS forum koji si onoliko skupljao?

ne, ne isplati se ... veruj mi koliko su toga razlicitog poslali - sto na mail, sto na pm - uopste ne vredi pregledati

mislim po 2-3 coveka iz iste ekipe salju podatke sa razlicitim sastavom i sl.

Link to comment
Share on other sites

ne, ne isplati se ... veruj mi koliko su toga razlicitog poslali - sto na mail, sto na pm - uopste ne vredi pregledati

mislim po 2-3 coveka iz iste ekipe salju podatke sa razlicitim sastavom i sl.

e pa to ne znam da li je moguce ......

okaci klanski info za one za koje si siguran sto se tice sastava i toga da se nece skoro raspasti

makar da ima nekih klanova

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

rado, ali sam se smorio i pobrisao skoro sve :)

bilo je samo select all i clear inbox

jedina poenta klanskog topica na cs forumu bi po meni bila da se ostave irc kanali ako neko ima + br telefona za ekipu (tl i mozda jos neki igrac koji zakazuje meceve)

sastave i sve ostalo bataliti, tako da kapiram da to odradim kad opet krene liga, samo se pokupe podaci u ta 2 dana i mozda jos poneko posalje i to je to.. sve to naravno ako me ne bude mrzelo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...