Jump to content

Prodajem WoW account(veoma dobra ponuda za ono sta sadrzi)


Namcek

Recommended Posts

Pozdrav svima,prodajem svoj World of Warcraft account (Battle net),uz njega idu i ostale Blizzardove igrice ali njih nisam mnogo igrao,uglavnom eventi za WoW mountove.

WoW account sadrzi sledece charactere:
-2 character na serveru Ragnaros/Horda
Main Troll Druid 110 (912 ilvl) 14 legendarya (svi za guardiana osim craftovanih bootsa tako da je spreman da dobije nove legendarye koje ubacuju u 7.2.5.) ostali legendary su za ferala(trinket,boots,finger,hands).
Alt Blod Elf Demon Hunter 110 (902 ilvl) 3 legendarya (finger,trinket i bracer) na ovom characteru nisam nesto preterano igrao ali moze se lagano poceti neki pvp/hc raiding na njemu.
-2 charactera na serveru Saurfang/Alijansa
Human Death Knight 103 || Night Elf Hunter 101
-6 charactera na serveru Sylvanas/Alijansa (osim rouga)
Human Warrior 102 || Human Priest 101 || Night Elf Mage 101 || Undead Rogue 101 || Dranei Shaman 101 || Night Elf Demon Hunter 100

Vecina stvari je radjena na mainu,ima 19760 Achievement poena 30 Legacy 52 Feat of Strenght,296 mountova (u achievementu 251),429 petova,226 toyeva,dosta transmog stvarcica ukljucujuci i ostale charactere,83 titule.

Sto se tice Legiona,Artifact Knowledge je na maximumu(40) na mainu i altu,Druid ima challange appearance za Guardiana,Druid ima odlicne relice pogotovo za m+,Druid wepon traitovi su Guardian 56 /Feral 52/Resto 52/Ballance 52,Demon Hunter je na 50 u Havocu.Sto se tice raidovanja radim samo normal/hc clear svake nedelje(progres je dosadan).Igracu jos nekih nedelju dana tako da ce druid eventualno demon huter biti up to date sa novim patchom i sve sto izbace novo.Oba charactera na 110 imaju class mounta mada je na druidu postavljen glyph za sentinel sovu jer druidov class mount(fly forma) ruzno izgleda.Druid u banci ima dosta itema za feral/resto,vec su postavljeni setovi za svaki spec,iskreno moze svaki spec odma da se igra osim Ballacne jer ima lose relice.Ima dosta currencya na druid,sto se tice legiona ima 360k Order Resourca
Curious coini nisu bitni jer je i mount i toy kupljen(osim ako zelite neku raketicu ili tako nesto jos da kupite)Timewarp Badge sakupljen za mounta iz MoP TW koji dolazi sledece nedelje.Na Druidu ima oko 100k golda na ostalim characterima ima neka sica.
Skoro svaki character 100(101,102) ima po dve profesije na max u toj expanziji dok Druid ima Herbalisam /Inscription na 800 i skoro sve je na trecem ranku,takodje i Cooking ima dosta bitnih stvari na trecem ranku.

Ja sam prvi vlasnik accounta,nikada ranije ga nisam prodavao.Napravljen je 2009 godine kada je bio WoTlK,imam kutiju sa cd-om od Vanile i TBC-a ostale expanzije su kupljene online,account je aktivan do 30/6/2017.

Za vise informacija,linkove charactera ili print screenove mozete mi se javiti na Skype:"zigi95x"Beograd,Srbija.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...