Jump to content

stan u zarkovu od 46km za izdavanje


qwert00

Recommended Posts

ps. "preko puta maksija" je geograska odrednica gde se stan nalazi

u stvari i sam se zacudim zasto bilo sta pisem ovde [roflmao]

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Mob je 063/8-525-838

Da to je taj stan, prazan je od danas ili sutra. Samo mi skreni paznju da si se rura :)

Stan je renoviran(parket hoblovan pre pola godine, nov laminat stavljen na zastakljenoj lodji/terasi, okrecen,  novija bela tehnika, vecina namestaja novije - jedino kupatilo nije renovirano ali je u pristojnom stanju, tj nije raspad, stan ima klimu, interfon, besplatnu kablovsku i opciono besplatni internet)

I da stan je na jednu stanicu od požeske, ili ti na 2 minuta pešice(tome je trebala da sluzi odrednica preko puta maksija,)

Ako tebe ili jos nekog nesto zanima, PM ili slobodno zovni na mob

 

Evo da vratim i link opet koji obrisah [roflmao]

 

http://www.halooglasi.com/nekretnine/izdavanje-stanova/zgrada-preko-puta-maksija-u-trgovackoj-ulici/4061418

ps.takodje slike su od prosle godine par dana pre hoblovanja parketa i postavljanja novog laminata. Takodje nema zavese u stanu kao na slici,(nije u babin stan  fazonu:) )  Dakle pored kupatila koje je pristojno ali nije skoro renovirano, koliko se secam jos su samo viseci elementi u kuhinji nesto stariji, ali pristojni - sve ostalo> sudopera, donji elementi u kuhinji, ormani, kreveti, sto i stolice, garderober u predsoblju, bela tehnika - sve je novije

 

Cim dobijem kljuceve od stana stavljam nove slike

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

au bre killi  ne citas detaljno[8D]  Parket je hoblovan i ostao je. Samo sto izgleda kao nov iako nije nov ;) a na zastakljenoj lodji je stavljen novi laminat u boji slicnoj parketu. Na lodji ranije bile plocice samo..

 

Inace slazemo se za laminat..svaki parket mi je bolji. jer mi je drvo bolje od plastike laminata. Stan u kome ja zivim je isto uradjen. > hoblovan parket a na zatvorenu lodju stavljen laminat.

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...