Jump to content

SD Crvena zvezda 2016/2017


manager

Recommended Posts

tebe smara Zvezda, pa si došao na Zvezdin topic na forumu i počeo sve druge da smaraš? Bravo za logiku

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jedno je mišljenje, a drugo je da se pojaviš odjednom na forumu, i kao "sranje ste", valjda ćeš provaliti sam razliku

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Realno smaras jer nisi dosao na delijecaffe forum gde su ljudi ostrasceni, nego si dosao na forum gde su ljudi svesni gde je i sta je domaci fudbal. Te price Vosha nas najbolje predstavlja u Evropi su toliko retardirane, pobedili ste neke velske konobare i beloruske glibavce i sta sada? Ispacete od AZ-a kao i uvek, plus sto Pera kaze, kada ste mogli da osvojite titulu sami ste je gubili, to sto niste vise ni treca ekipa Srbije jeste posledice toga sto ste saftali kobas jednom ekstravagantnom kriminalcu koji je placao i navijace i uterivao zulum gde i kako stigne, a sada toga vise nema, pa ajde sad cemo da kukamo kako Zvezda i Partizan namestaju. Pa jebote zato sto namestaju zato nas ni nema na mapi nigde, ko je uopste rekao ista drugacije? Ne, dosao slaninar da nam objasni kako sve funkcionise posto mi zivimo u lalalendu, bravo jebote.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a po čemu to znamo da igramo fudbal, jer smo lako uzeli titulu prošle godine u nameštenoj i presmešnoj ligi? Čak i da kažemo da nijednu nismo namestili, grobari su bili toliko slabi i nesretni da bi bilo koja ekipa sa 3 i po kvalitetna igrača osvojio titulu (a mi smo to imali u Hugu, Gruji i Donaldu). 

Po meni je Grof solidan fail jer je jedan od retkih, ako ne i jedini trener kome je ostala cela ekipa od prošle sezone da sa njom igra Evropu. Kod štopera je fejlovao cele godine (a on je igrao štopera, pa bi valjda tu i trebalo nešto da zna, zar ne?), ostatak odbrane nema (igrači na desnom beku su smeh, Ibanjez nema zamenu), nakupili smo se preko leta nekih kvazi ofanzivnih igrača (Mouče, Ruiz) koji su nam apsolutno nepotrebni, a opet nemamo zamenu za Huga (Sikimića ne računam ni u drvo, a kamoli u igrača).  Sa taktikom je slab (ovaj Bugar ga je pojeo u drugoj tekmi, sa pritiskom na Kangu i Kataija), i generalno lik sa svojim crnogorskim humorom podseća na jeftinu verziju Duleta Vujoševića (što je možda i uvreda za grobare, jer je Dule ipak elokventiji, a i mnogo uspešniji kao trener),

Titula u Jelen raspad ligi ne vredi ništa ako u Evropi ne možeš ništa da uradiš. Grobari su igrali 2x CL, mi nijednom, Ligu Evrope smo zadnji put videli odavno, sramota smo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Koliko god nasa liga bila presmesna, mi smo se prosetali kao niko nikada, vezali 20+ pobeda, postigli skoro 100 golova...

Ali aj i da izuzmemo nasu ligu, i da uzmemo Ludogorec kao "neki" parametar, drugo poluvreme u Bugarskoj je pokazalo koliko toliko da Zvezda ume da igra fudbal, ali samo ako hoce, jer ono sto smo gledali od Grofa u vecem delu dvomeca sa Ludogorecom je bilo "nabi sve nazad i igraj" je sve samo ne fudbal. Zvezda moze da da gol, cak i vise jednog gola na svakoj tekmi skoro bilo kom protivniku u to sam gotovo ubedjen. Naravno, neki ljudi ce reci "kako ume da igra ako ispadne i primi 6 komada". To sto se tice poslednje linije odbrane je vec prezvakana tema i to je rak rana ovog tima, ali reci da Zvezda ne zna da igra taj fudbal...

Link to comment
Share on other sites

zaboravljas da zvezda nije davala golove iz izradjenih akcija vec uglavnom iz individualnih poteza,u dve utakmice je bilo nekih 7-8 suteva u okvir gola i od toga su 4 postignuta,i kafu je svoja 2 gola postigao slalomima ali njihova pas igra je bila totalno drugi nivo

Link to comment
Share on other sites

odvratan je dvomec, nema dva gola iz akcija, meni je i dalje neverovatno kakve smo mi golove primali, dva ista gola kafua, onaj slobodnjak na foru, kahrimanu ispod ruke, crveni koji smo dobili, to je jedina stvar za kojom treba zaliti

generalno su igrali mnogo bolje, ali ni jedan gol nije bio iz te bolje igre nego na foru, sto iskreno ne vidjam bas cesto

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam koji mi fudbal znamo da igramo, mi smo protiv Valete imali isti broj sansi kao i oni, pa smo cak i tada dali golove iz izolovanih situacija (Kataijeva majstorija, Donaldova golcina), daleko od toga da smo mi igrali i stvarali nesto (o drugom poluvremenu u Ludogorecu necu isto da pricam, dali smo dva gola iz dva suta, takodje individualni kvalitet a ne izradjene akcije). Bukvalno smo u ove cetiri utakmice imali toliko srece, poslednji put je tako sralo Partizan protiv Anderlehta bukvalno, samo sto je groblje uslo tad u LS. Meni je Grof stvarno presmesan kao trener, lik sve vreme kuka i kenja, kao REALAN je i OBJEKTIVAN, kao, igraci nisu spremni, pa ko rodjace treba da ih spremi? Ti ili ja? Cija je to odgovornost? Pojacanja mi nisu stigla na vreme, tralalala, ne razumem, iluzorno je uopste porediti Ludogorec i Zvezdu, pocevsi od budzeta, pa do kvaliteta igraca, ali nemoj da mi budes alibi trener. Sto je najveci fazon, neko kvalitetniji bi ovo verovatno prosao, jer smo stvarno mogli da resimo ovo iz nehata.

Mislim, evo, sad je dao izjavu kako Sasuolo nije favorit, a kada budemo pukli, dace izjavu kako su oni sesti tim italijanskog prvenstva, kako im je bolji budzet i slicno i kako ne zna na osnovu cega smo svi ocekivali prolaz. 

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Gruja objasno, može lockTM

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Zato je i vodio jednog giganta kakav je Amkar iz Perma.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

On 8/6/2016 at 5:53 PM, shoosh said:

Mene grof sve vise podseca na vujosevica :S

Da, s tim sto je to uvreda za Duleta jer je on barem elokventan, a ovaj je budva na pjenu od mora humor lik

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ako se plasiramo u grupnu fazu LE svi do jednog uključujući i ljude na ovom forumu će dizati Zvezdu i istog tog Božovića u nebesa (mada su šanse da prođemo minimalne). Činjenica je da imamo jak tim za domaću ligu a što se tiče LE tu nam treba debela sreća da uradimo bilo šta (kao i svakom drugom timu iz naše zemlje). Da nam je tim slab za evropska takmičenja nije ništa novo, finansijski klub je daleko od stabilnog i to utiče na kvalitet igrača koje kupujemo (koliko para toliko muzike). Meni šta nije jasno je neigranje Plavšića i Poletanovića za koje mislim da zaslužuju mesto u prvom timu, Kanga je dobar igrač ali očigledno ima problem u glavi (kao nekada Li Adi) mislim da se neće lepo uklopiti ovde i da će pri prvom kašnjenju u isplati zarade napraviti problem kao što je i Parker uradio. Što se ostalih tiče, La Telek treba da ide na štopera a onaj mali Babunski, mislim da je dobar igrač i da ćemo u budućnosti imati koristi od njega. Od Ristića se više očekivalo (u omladincima je bio u rangu Grujića ali ovde još uvek nije uspeo da se dokaže), Hugo mi je katastrofa i nikada ga nisam voleo, stalno je nezadovoljan i po meni ga treba što pre prodati. Čujem i da je Jovanović izgubio mesto u Zenitu što je možda prilika da ga vratimo (svakako je bolji od sadašnjih igrača koje imamo na toj poziciji). Što se golmana tiče samo bi stavio :-) i što pre vratio Filipa Manojlovića koji je možda jedan od naših najtalentovanijih golmana i lako bi mogao da postane naš drugi Rajković. Od igrača koje trenutno imamo meni je Donald najkonstantniji, takođe isti taj Donald je mnogo doprineo razvoju Grujića što nam je i donelo tih 7m od transfera.

 

U vezi Vojvodine, dobra je ekipa ali imaju tanku klupu i pitanje je kako će kad sezona odmakne uspeti da održe ovu formu, u LE nisu imali sreće i izvukli su realno teškog protivnika ali mislim da Voša igra lep fudbal i da uz malo sreće i ako utakmicu otvore kako treba oni mogu da se nadaju...

...

Link to comment
Share on other sites

Vića objasnio, može lockTM 
Što kaže Gruja, lik je nezanimljiv, ljakse i fudbalski Mima Karadžić :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakvog trenera ocekujete- kad smo na ovom nivou gde smo, sa budzetom, ligom, igracima..sve zajedno...Grof mi deluje kao jedan od boljih delova ekipe...daleko da je sjajan trener, ali kad pogledam Partizanove trenere u zadnje vreme...

 

tako da sto se mene tice, ima punu podrsku. Sad sto smo mi na evropskom dnu - to nije nesto sto jedan (solidan ali osrednji) trener moze da resi.!

 

Napred zvezda (i Vosa protiv AZ)[8D]

ps. a veza sa duletom nije direktna.. On je tesko ljakse ali dobar trener (ne toliko dobar koliko grobari misle:tf:)

Dakle nema veze sa Grofom mnogo(ok ni Grof nije intelektualna gromada :D)

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...