Jump to content

GAMEPUB Tournament


juricM

Recommended Posts

31 minutes ago, jocayo said:

@defuse Tebra, prvo kazes u ponedeljak, sada se igra u sredu, moja ekipa nece da igra. Ja sam uzeo slobodne dane da bi dosao da igram u NS prvo, pa je receno da se igra u ponedeljak, sada je u sredu. Ja radim u sredu, nmg da igram. Platio sam coveku da me menja, i sad jbg sreda se igra. Sto se ne igra u Ponedeljak??? A ne kako vama odgovara, puknem pare da odem u NS 8.7 a sada tu nesto u Sredu se igra, ima neki koji rade...

Otkazalo je 16 ekipa od mog poslednjeg posta, takoo da je sasvim normalno da se promene satnice. Ne zelim da se raspravljam ni sa kim jer ocigledno ne mozes svima da udovoljis, javi se sa imenom ekipe i pare ce ti biti vracene, a tvoja ekipa precrtana sa spiska.

 

16 minutes ago, n1kola3 said:

I mi iz ekipe MxGods zelimo da igramo sutra, jebete ljudima planove HLADNO

Satnice ce biti kao sto su napravljene, naravno da sad kad su izbecene grupe svima sve smeta, pare ce vam biti vracene i vasa ekipa precrtana sa turnira.

Link to comment
Share on other sites

Just now, defuse said:

Otkazalo je 16 ekipa od mog poslednjeg posta, takoo da je sasvim normalno da se promene satnice. Ne zelim da se raspravljam ni sa kim jer ocigledno ne mozes svima da udovoljis, javi se sa imenom ekipe i pare ce ti biti vracene, a tvoja ekipa precrtana sa spiska.

 

Satnice ce biti kao sto su napravljene, naravno da sad kad su izbecene grupe svima sve smeta, pare ce vam biti vracene i vasa ekipa precrtana sa turnira.

Nije frka, igrat cemo onda u srijedu, kad je i stavljeno, samo da tako bude hehe :) 

Link to comment
Share on other sites

Ne smeta nikom sve nego je cela organizacija svega ovog otisla u tri lepe. Pisem u ime moje ekipe, pukli smo pare dolazeci za ns, za samo ucesce na turnir i za sam boravak tamo, a svi znamo kakva je situacija u Srbiji, neki su cak i uzeli odmor zbog samo igranja turnira; ajde pregrmeli smo to nekako, kada smo saznali da ce se turnir ipak nastaviti i igrati u ponedeljak uvece, i sada saznajemo da se igra u sredu. Vidite i sama kakva je situacija ispala, trebali ste malo da se posavetuje sa ekipama koje su ostale na turniru da vidite kada oni mogu da igraju a ne kada vi mislite da treba da se igra i kada vi mozete, cisto iz postovanja prema tim ekipama koje su ostale na turniru, zbog sebe a i zbog vas, jer smo videli kakvo je sranje ispalo sa ljudima iz Nsa.

Edited by neshke
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, neshke said:

Ne smeta nikom sve nego je cela organizacija svega ovog otisla u tri lepe. Pisem u ime moje ekipe, pukli smo pare dolazeci za ns, neki su cak i uzeli odmor zbog samo igranja turnira; ajde pregrmeli smo to nekako, kada smo saznali da ce se turnir ipak nastaviti i igrati u ponedeljak uvece, i sada saznajemo da se igra u sredu. Vidite i sama kakva je situacija ispala, trebali ste malo da se posavetuje sa ekipama koje su ostale na turniru da vidite kada oni mogu da igraju a ne kada vi mislite da treba da se igra i kada vi mozete, cisto iz postovana prema tim ekipama koje su ostale na turniru, zbog sebe a i zbog vas, jer smo videli kakvo je sranje ispalo sa ljudima iz Nsa.

Prva stvar nadam se da shvatas da posle objave da se igra u ponedeljak je odustalo 16 ekipa. Svako normalan bi shvatioo (a istog dana sam i napisao da ce u nedelju biti izbacene nove grupe) sto bi znacilo da se i satnica menja. Izasao sam u susret ekipama i stavio da se mecevi igraju od 20h, a na pre podne ili ne znam ni ja kada. Dobio sam mailove kako je problem za igranje utorak i taj dan sam izbegao. 
Jako mi je zao ukoliko vasa ekipa nije u mogucnosti da igra i sve sto kazes je na mestu, ali ukoliko je tako bice vam vracene pare a vasa ekipa ce biti precrtana sa spiska.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, defuse said:

Prva stvar nadam se da shvatas da posle objave da se igra u ponedeljak je odustalo 16 ekipa. Svako normalan bi shvatioo (a istog dana sam i napisao da ce u nedelju biti izbacene nove grupe) sto bi znacilo da se i satnica menja. Izasao sam u susret ekipama i stavio da se mecevi igraju od 20h, a na pre podne ili ne znam ni ja kada. Dobio sam mailove kako je problem za igranje utorak i taj dan sam izbegao. 
Jako mi je zao ukoliko vasa ekipa nije u mogucnosti da igra i sve sto kazes je na mestu, ali ukoliko je tako bice vam vracene pare a vasa ekipa ce biti precrtana sa spiska.

Shvatam te u potpunosti, ali si trebao da ocekujes da ce upravo to i da se desi, mislim da dosta ekipa otkaze, samo onda nisi trebao da ce se igrati u ponedeljak uvece, jer si tako dao nadu ljudima koji mogu tad da igraju i koji su se organizovali za ponedeljak i sad je sve pomereno i doslo je do ovakve raspravke, ali sta ces tako je kako je.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, -HogaR- said:

Brate jel ti kontas da je trebalo da se igra u PONEDELJAK UTORAK I SREDU I CETVRTAK jer bi bilo 8 grupa po 4 ekipe ( 32 tima ) ?
Otkazalo je 16 ekipa = 4 grupe. Zato je skraceno na dva dana.

To sto ti je rekao da se igra u ponedeljak,MOZDA BI TI BIO GRUPA koja se igra u SREDU ILI CETVRTAK. Tako da ti to nista ne menja .
To sto su ljudi iz NS-a ispali debili i njega sjebali za racunare , nije razlog da se na Juricu iskaljujete. On lako moze da okrene glavu,i da zabatali sve ovo,i da nikome ne izadje u susret i da ni ne odrzi turnir.

I ja iskreno znam da neko promeni smenu na poslu da bi mogao da prisustvuje turniru, i sta je on terbao da ostavi da se igra na 40 racunara dualcore 32 ekipe i da se ne zavrsi nikad turnir,i da se igra na 80fps-a MAXIMUM,i da mu posle i za to kukate?

Ajde ono malo pozitive



 

Ne iskaljujem ja nista, samo komentarisem i pokusavam da dodjem do nekog dogovora kako ne bi moja ekipa otkazivala ucesce.  Nije moj problem sto su ovi iz Nsa sjebali, ljudi su lepo platili o ocekivali da sve bude kako treba, a to je jer zivimo u ovakvoj drzavi. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, neshke said:

Ne iskaljujem ja nista, samo komentarisem i pokusavam da dodjem do nekog dogovora kako ne bi moja ekipa otkazivala ucesce.  Nije moj problem sto su ovi iz Nsa sjebali, ljudi su lepo platili o ocekivali da sve bude kako treba, a to je jer zivimo u ovakvoj drzavi. 

Jel mogu da dobijem ime ekipe za koju igras?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, neshke said:

Naravno, Ekipa Stigla, otakzano je ucesce, precrtani smo i to je go. Gl svima na turnira mozda se pucamo neki drugi put.

Posto ste mi privatno 3x vec otkazivali ucesce pa se vracali, ni ne cudi me da samo vama smeta. Nakon sto ste videli grupu iz koje ne mozete da prodjete na lan ovo se desi. Hvala vama na prijavi i vidimo se neki drugi put.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, defuse said:

Posto ste mi privatno 3x vec otkazivali ucesce pa se vracali, ni ne cudi me da samo vama smeta. Nakon sto ste videli grupu iz koje ne mozete da prodjete na lan ovo se desi. Hvala vama na prijavi i vidimo se neki drugi put.

Tebra nisi u pravu uopste, ne znas kakva je situacija bila, tako da nemoj da pricas napamet. A ne plasim se da igram ni protiv tebe i tvoje ekipe niti protiv bilo koga drugog, ostao bih sam da igram protiv vas iako bih izgubio, ali covek iz ekipe ne moze da igra, jer mora da radi i to je to. Bolje da prekinemo raspravu da ne bi dolazilo do vredjanja, jer nije u redu ovo sto si rekao.

Edited by neshke
Link to comment
Share on other sites

Just now, MayDie said:

to sto ti mislis da si profesionalac svaka tebi cast ... idi u Cologne pa igraj da te gledamo i da navijamo. Mi smo se prijavili da bismo se druzili a da l' bismo prosli grupe to je najmanje bitno. 

Kao prvo ne zelim da se svadjam sa vama, za sebe ne mislim da sam profesionalac ali uspem da organizujem vreme za ono sto volim. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, defuse said:

Kao prvo ne zelim da se svadjam sa vama, za sebe ne mislim da sam profesionalac ali uspem da organizujem vreme za ono sto volim. 

Lepo si rekao organizujes vreme za ono sto volis, ali trebaju i drugi da se pitaju, vec si rekao da su ti neke ekipe poslale da ne mogu da igraju u utorak i zato pomerio za sredu isto tako si trebao da pitas ostale ekipe da li mogu tad da igraju a ne ovako na svoju ruku da odredjujes kad ce da se igra u sred nedelje kad vecina ljudi radi.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi dobicete vas novac nazad,ne znam u cemu je poenta da spamujete topic koji je vezan za turnir? Mi ostali cemo ga igrati,i to je to :-)
Ako ne moze 1 igrac vas,nadjete zamenu :-) Ako vam je vec do druzenja :-) 

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Just now, MayDie said:

@defuse Znaci ti biras vreme koje tebi odgovara za turnir, nebitno je dal drugima odgovara. Ti si svojim postom proslim pokusao da nas spustis i ponizis sto nije ni malo lepo koliko god da smo mi dobri ili losi. Ovo je igra i sluzi za zabavu prvenstveno.

Upravo tako, da ste vi bili na mestu i ja bih bio. Pokusavam da svima udovoljim, meni je kao prvo najmanji problem kad treba da igram, ali vidim da je to nemoguce. Moozes da pitas tvog drugara koji se dopisivao sa mnom vezano za turnir, pa ga pitaj kako sam se ophodio prema momku koji je za razliku od tebe bio normalan.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...