Jump to content

Igranje WoW-a


Matore?

Recommended Posts

Cao svima clanovima Rur foruma.

Ima li neko da je zaiteresovan da krene wow iz pocetka? Ili bilo koji drugi MMRPG

Igrao sam wow od vanile, vratio se u Pandariu i kao sto to obicno i bude, bez devojke sam i zima je, igra mi se opet :(

Imam lika 100 lvl, dvoje,troje 90 Sve na Outlandu.

Igrao bih iz pocetka, end game kontent me trenutno ne zanima, totalno mi je pojednostavljen u novijim ekspanzijama. Pa bih neko lvlovanje uz Skype party. To je barem interesantno.

Iskreno, nemam sta da radim kada se vratim sa posla i igrao bih bilo sta samo da nije MOBA od LOL-a me boli glava....

Poz Marko

Skype vasic.marko. slika storm troopera.

 

Link to comment
Share on other sites

Bolje nadji devojku, sranje je wow sad...ili jos bolje, nadji devojku koja igra wow, ubijes dve muve jednim udarcem, em imas devojku, em levelujete zajedno! Ako nista od toga, ti onda igraj Witcher 3 ako vec nisi, nije mmo, ali je toliko dobar da greota propustiti, a ako radis sve kvestove trebace ti dosta vremena da obrnes. Eto, nadam se da sam bio od pomoci :D

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ako ti se da igrati vanilla probaj na Nostalriusu ili Kronosu. Ja trenutno igram na Kronosu ali su odlicno scriptovali i jedan i drugi server, sve radi u fulu kao i na retailu pre 10 godina. Community je zreliji, nema toliko dece retarda, u glavnom je 25+ ekipa. Progressive su serveri, pustaju patcheve redom tako da nisi zakasnio, skoro je releasovan ZG na oba servera.

Edit: A ako ne mozes bez pvp-a i arene, ima neki novi wotlk server sa gomilom ljudi (do 10k online) warmane.com (server: Lordaeron).

Edited by Souldrinkah
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E caos Znaci Jogi_ objasnio si matori, javljam kad najdem .....P.s nisi me puno promasio ....

Souldrinkah

Cuo sam za to, igraju mi neki ortaci bas iz vanile ali mi to nisu tako lepo opisali, moracu da probam, definitivno i javljam se!

 

 NoisiaClasher

Ajde adduj me Vaske#1664 uplatio sam ovaj mesec, ali ne igram...

E da Jogi i witcher cu da probam samo da mu padne cena na steamu. Imam keca i dvojku pa ne znam da li da ih igram?

a za ovu vanulu au bas bi to igrao ako si na forumu cimam te ako ne planiras da ostajes na rur dodaj me na nekim mrezama

Edited by Matore?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...