Jump to content

Ovo je strasno ...


PILGRIMITA

Recommended Posts

Od kada je izasao League of Explorers tempo mage ne moze da pobedi ranked game ...

Sve do pre par dana sam dolazio do ranka 3-4 lako. Sada ne mogu da pobedim 2 game-a od 10 ...

Sve sam investirao u mage-a. Sve karte od svih ostalih klasa ( osim neutral ) sam obrisao da bi investirao u tempo mage. 

Sada ne mogu bukvalno da pobedim 2 game-a od 10 :) Dajte neku pomoc .... nesto mi se ne bacaju pare na igrice ali ako je to jedino resenje idem da se upucam prvo dva puta u glavu pa da kupim karte ako prezivim ...

 

http://www.hearthpwn.com/decks/227207-eu-legend-1-tempo-mage-updated

 

OVAJ deck bukvalno ne moze da pobedi na rankedu NISTA vise

Treba mi mala pomoc sta da izmenjam  :) inace otvorio sam sve te SOLO adventures imam i te karte skupio sam golde ;)

Link to comment
Share on other sites

Greška ti je bila što si previše uložio sam u jednu klasu, a posebno samo u jedan deck, trebao si da igraš polako i sakupljaš dobre karte. Jel tražiš pomoć u smusli kako da izmeniš taj Tempo Mage da se bolje prilagodio meti ili želiš da igraš nešto novo (nov deck, klasu)? Kako stojiš sa ostalim kartama iz drugih klasa? Ako dobro stojiš sa mage kartama, možda da probaš nekog Freeze Magea?  Isto tako, nisi rekao protiv čeka najviše trenutno imaš problema?

 

Ako govorimo o ovom konkretnom decku što si linkovao. Prvo što ti fali je Antonidas u njemu, on je sam po sebi dovaljan win condition. Sludge Belcher je isto čini mi se previše defanzivan za ovaj deck, probaj sa Etheral Conjurer umesto njih, jako je dobra karta ako se pametno igra sa njom. Takođe, fali ti dosta jeftinih spellova koji su "benzin" Tempo Magea, poput Arcane Missiles, Mirror Image. U tom kontekstu isto nije loša ideja da se igra Mechanical Yeti umesto Shreddera, ako hoćeš dodatnu sinergiju sa Flamewakerom i Antonidasom.

  • Upvote (+1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav The X.  Hvala na odgovoru i savetu.

Nemam nista ali bukvalno ni jednu kartu jer sam sve investirao u mage deck.

Odjednom ne mogu da pobedim ni jedan game. Pogotovo sto sad svi koriste Reno Jacksona.

Gubim i od secret paladina i rush huntera ( pobedim samo ako imam puno srece pa iz portala izvucem nesto do jaja ).

Probacu sa ovim promenama sto si predlozio. Moram da modifikujem ovaj deck. Mada bi bilo dobro da mi napise neko sta tacno da uradim koje karte da zamenim.

Ako postoji neki dobar deck super ako ne jebiga moram da kupim. Imam legendare samo iz solo adventures + ove sto na tom decku.

 

Edited by PILGRIMITA
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja igram slican deck kao taj ti, samo sam umesto sylvanas stavio ovcu, nekako mi vise lezi i agresivnije je jer je sylvana spora... Sto se hronokratora tice, okej su oni saveti koje si mu dao ali sa tim izmenama to je skroz drugi deck... cilj ovog decka je da igra agresivno tako da antonidas tu ne pomaze... poenta je da pobedis nekoga na brzinu a tu su za sada sve karte uskladjene, osim mozda tog sludge belchera...

Inace, ja sa sa tim deckom vrtim na 8. nivou trenutno mada moram da kazem da igram tek 2 meseca pa jos nisam usao skroz u igru pa nekad gubim bezveze...

Link to comment
Share on other sites

Špil koji ima Ragnarosa i Belchere i jebeni Flamestrike nikako ne igra agresivno. Antonidas u aggresivnim Mage buildovima kao što su Mech Mage i Tempo Mage ima ulogu finishera, i obično zatvara partije ukoliko igrač ne uspe da ih privede kraju ranom agresijom, to mu je svrha. I Tempo i Mech mage imaju tendeciju da ostanu bez gasa posle 6-7 turna, i onda je tu uloga Atonidasa da pogura deck i zatvori partiju.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Probaj ovaj deck, ima nekih promena ali nije skup.

 

http://imgur.com/vNhdj4y

Hvala hocu ! :) medjutim nasao sam jos neki deck na internetu i mnogo je bolji nego onaj moj!

http://hearthstone.metabomb.net/deck-guides/hearthstone-deck-guide-tempo-mage-december-2015

Ja igram slican deck kao taj ti, samo sam umesto sylvanas stavio ovcu, nekako mi vise lezi i agresivnije je jer je sylvana spora... Sto se hronokratora tice, okej su oni saveti koje si mu dao ali sa tim izmenama to je skroz drugi deck... cilj ovog decka je da igra agresivno tako da antonidas tu ne pomaze... poenta je da pobedis nekoga na brzinu a tu su za sada sve karte uskladjene, osim mozda tog sludge belchera...

Inace, ja sa sa tim deckom vrtim na 8. nivou trenutno mada moram da kazem da igram tek 2 meseca pa jos nisam usao skroz u igru pa nekad gubim bezveze...

Hvala na info. Ja sam igrao HS cim je izasao ali sam uvek bio casual igrac. Samo sam radio questove i nisam nista znao o igrici. Nije me zanimala u opste ali pre 2 meseca sam se toliko navuk'o na igru ... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...