Jump to content

WoW token


cyBhoneR

Recommended Posts

Ako kupim sad token i istekne i posle odredjenog vremena kad mi se digne patka da opet igram, hoce li mi blizzard dozvoliti da produzim tih 30 dana sa tim tokenom ili moram da kupim drugi. Tj da budem jasniji. Kad udjete u wow i kad vam pita hocete li da kupite wow token za golde ili da puknete evre,da li ce mi sad isto tako ponuditi da iskoristim taj token sto je u torbi ili ja moram da ga aktiviram pre nego sto mi vreme istekne?

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Pricao sam sa gm-om jutros. Rece 'vako : Ako kupim token na ah i stoji mi u torbama,morao bi da imam vreme da ga aktiviram. Ako pukne vreme igra ce mi bukvalno nuditi drugi token da kupim iako vec posedujem jedan. E sad zasto bih ja da kupim token. Znas i sam ako vec igras da sranje skace ko bolesno. Nekako mi je bolje sad da kupim za 60ak hiljada nego da kroz 2 meseca platim 80-90k sto me iskreno uopste ne bi cudilo da bude toliko. Inache jos jedna dobra stvar je u tome da moze da se kupi i sad i postoji opcija kad istekne vreme,da se odradi onaj Live Chat sa gm-om i oni vam daju 5 min da aktivirate token. Tako da ako neko nije znao,moze i tako :) . Eto :).

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...