Jump to content

Fruškogorski meni vol.3


Astora

Recommended Posts

Svi ste dobrodošli sa vašim bajkovima.
Svaki učesnik će takođe dobiti i majicu i samo je jako bitno da se na vreme prijavite na gore navedene brojeve telefona..
Hvala. [ok]


Prijave za "Fruškogorski Meni" vol.3 do ponedeljka 22.06.2015godine.
Mesta za spavanje u planinarskom domu Stražilovo, poprilično popunjena. Prijave za majice, takodje do ponedeljka.
Pozdrav!


wW2BgCH.jpg
Ja sam ovaj u žutoj majici a inače ovo je most koji smo danas pravili preko kojeg idete kada se spustite sa brda iza nas (nije ni malo naivno brdo) :)
 

NSn6a0S.jpg

Eto ga brdo sa 4 staze za spuštanje.

 

rK2d4Gh.jpg

Poligon koji je predviđen za mlađe a mogu ga koristiti i stariji vozači, mostić, iza cik cak i iza toga još jedna uzbrdica. :)

Edited by Astora
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

0VUyjSP.jpg

Danas smo završili i most. Sutra je zadnji dan za prijavljvanje pa u slučaju da ste zainteresovani za učešće, pozovite. Od sutra pa do petka, finiširamo naše radove a u petak postavljamo šatore koji će biti u dvorištu Zoološkog vrta i veliko hvala čoveku koji živi u istom i održava isti.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tek danas video event na fb, tako da je sada kasno planirati bilo šta.

Predsednik MTB družine je jutros na eventu objavio sledeće:

 

Još jednom da podsetim, svi oni koji se nisu prijavili za dvodnevnu vožnju Fruškom gorom, prijave još danas i sutra!

Vidimo se

 

 

Pa eto, ko želi da učesvuje, ima priliku još danas i sutra.

 

Još jednom brojevi telefona za prijavljivanje:

 

Бранислав-064/129-87-40

Иван-060/740-7000

Милош-063/73-80-346

Takođe da dodam da su nam dosta pomogli bajkeri iz Sremskih Karlovaca i Petrovaradina. :)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Drugari, radovi oko bajk parka su i definitivno gotovi. Teren smo danas završili. Trava je oko parka pokošena. Sutra od 10 časova pre podne će grupa mladih volontera kupiti smeće. Od Capriola smo dobili 2 bajka, jednu 29-ku i jednu 26-icu, oba bajka sa alu ramovima i veliko hvala njima. U petak se postavljaju šatori i u subotu je svečano otvaranje. Ukoliko ste zainteresovani da učestvujete, ima još jako, jako malo mesta pa vas ovim putem pozivam da rezervišete svoje mesto i učestvujete u otvaranju najvećeg bajk parka ovog tipa u Srbiji, ako ne i šire. Imamo samo malih problema sa pojedinim mladim vozačima kroserica koji šlajfovanjem svojih guma na našim a i vašim poligonima stvaraju velike probleme. Radnici iz Panić gradnje dolaze svakodnevno svojim valjkovima da peglaju teren i na taj način se borimo sa njima trenutno, dok ne vidimo neko trajno rešenje.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ћирилица, природа, добра крка. Овај полигон, цела акција.

 

Свака част још једном. Требало је за ово и времена и труда и идеје и срца. Браво!

 

Завидим вам!

 

You have reached your quota of positive votes for the day
Edited by brue
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ћирилица, природа, добра крка. Овај полигон, цела акција.

 

Свака част још једном. Требало је за ово и времена и труда и идеје и срца. Браво!

 

Завидим вам!

Hvala puno. Znače ove reči. Bajk park će biti otvoren 24 časa, besplatan je za sve posetioce i tako će ostati zauvek. Danas smo očistili svo smeće, svo granje uklonili i do petka će se ići u kontrolu čisto da se vidi da li je sve u redu. Svi ste naravno dobrodošli, ne morate se najavljivati nikome ako budete dolazili nakon otvaranja. Jednostavno banite. :)

Takođe bih ovom prilikom hteo da kažem da će na poligonu za najmlađe biti postavljeni saobraćajni znakovi kako bi se najmlađi vozači bajkova na bezbednom mestu mogli upoznavati sa pravilima saobraćaja

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Najmlađi učesnici dobili na poklon biciklove.

sTp1KXx.jpg

Poligon za najmlađe da na bezbedan način uče pravila saobraćaja.

XB3rZQP.jpg

Ozbiljniji poligon sa spustevima.

5ivJEYR.jpg

sWEfyVP.jpg

DbC8yDa.jpg

UP1lnR0.jpg

Otvaranje Bajk parka i učesnici vožnje od Inđije do Doma planinara na Stražilovu. 

 

Juče smo nakon otvaranja Bajk parka krenuli u vožnju od Inđije do Doma planinara na Stražilovu. Išli smo letnjim putem, Inđija-Maradik-Krušedol i Manastir, odatle uspon do bombardovanog tornja a tu nas je čekalo voće (banane i pomorandže), magnezijum. Od tornja neki od nas smo išli na čuvenu "Perinu stazu", staza sa skakaonicama, Brankov grob, od Brankovog groba po meni najteži uspon od preko 1000 metara bajkom do Doma planinara. Tu nas je dočekao vrhunski skuvan pasulj sa kobajom, svinjskim butom i slaninicom, sokovima, pivom i magnezijumom. =)

Ja moram da priznam da su me grčevi ubijali ali sam se lavovski borio da izvezem stazu. Danas povratak i vožnja u Inđiji u parku. Bajk park je svečano juče otvoren i može se koristiti potpuno besplatno 24 časa dnevno. Kasnije će biti još fotki kao i video otvaranja parka i same vožnje do Doma. Juče smo ukupno prešli 45 km.

Edited by Astora
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...