Jump to content

Nostalrius Begins


Kemp.

Recommended Posts

Jedina mana je sto se quest itemi koji su picked-up objekti respawnuju duze nego sto bi trebalo pa se ponekad stvara cep (nekoliko ljudi ih kampuje). Do juce je bilo nekog cudnog mini-laga ali su to danas navodno resili, sad cemo videti kako bude u narednom periodu. Sve ostalo je za pohvalu.

Edited by Souldrinkah
Link to comment
Share on other sites

Baš je nostalgija ovaj server.

Ušao sam juče u guild, ali malo ću sačekati jer je prilično nepodnošljivo igrati sa onim spawn rateom.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Kakva je situacija sada? Jel prosao taj pocetni hajp i jel lakse sa mob spovnovima?

 

edit : I kako da ubacim jbni quest addon da mi pokazuje na mapi gde treba da se radi? Sve sam probao i skinuo i jos uvek nece nista ( ili sam ja glup, ako je tako sazalite se na mene i pomozite mi :) )

Edited by Hijavata

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

smanjili su respawn rate na dosta questova pa cak i u rush houru se spawnuje sve mnogo mnogo brze...

 

in the otha news, gankovanje postaje bas obimno, sve u svemu, akcije ne manjka!

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...