Jump to content

ESL turnir u CS: GO-u sa fondom od 250.000 dolara


rur_bot

Recommended Posts

Novi ESL turnir u igri CS: GO biće ponovo održan u Katovicima u Poljskoj, a ovaj put fond nagrada biće četvrt miliona dolara.

ESL odigraće se u periodu od 12. do 15. marta u Spodek Arendi, a turniru će se takmičiti 16 ekipa. Osam timova već su poznati pošto su pitanju četvrtfinalisti sa prošlogodišnjeg zimskog Dreamhacka, a za ostalih osam mesta ekipe će se boriti u kvalifikacijama koje će se isto biti održane u Katovicima 14. i 15. februara.

Ako sredinom marta idete u Poljsku, ulaznice za ovaj događaj možete naći ovde dok više informacija možete videti na zvaničnom ESL sajtu.

http://klanrur.rs/2015/01/27/esl-turnir-u-cs-go-u-sa-fondom-od-250-000-dolara/' send='true' layout='button_count' show_faces='true' width='450' height='65' action='like' colorscheme='light' font='lucida grande'>

Pročitajte na sajtu!

group-rur.png
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi fino kada bi podigli malo taj nagradni fond, jer je realno cs:go community mnogo uzmakao napred, secam se dana kad nije bilo "ni milion" unique igraca, a sad ih ima preko tri miliona ili barem kad sam zadnji put usao u igru". Ova stvar sa ajtemima je uspela, i ovaj sa stikerima je i vise nego odlican, ekipe su prosli put dobile popriilcan novac od njih. Cak je za neki od turnira bila prica da ako prodjes grupe, da ces valjda od istih tih stikera zaraditi skoro onoliko koliko je i glavna nagrada. I to je odlicno, no svejedno, mislim da bi mogli opet da uzmu recept iz dote i mozda ne iskopiraju bukvalno neku knjigicu(compendium) sa slicicama igraca, sto bi mi opet u neku ruku bilo skroz kul, vec da izbace npr neki weapon collection od kog ce od svakog skina 50% npr ici u nagradni fond, ili nesto slicno... 

Ne kazem da je 250.000$ malo, ali isto tako mislim da je onda 11.000.000$ previse za Dotu... nekih 1.000.000$ bi bukvalno bilo wow :) bar za cs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...