Jump to content

Najavljena ekspanzija za Guild Wars 2 – Heart of Thorns


rur_bot

Recommended Posts

Kompanija ArenaNet očigledno nije gubila vreme, pa je tako na poslednjem PAX Southu predstavljena ekspanzija za njihov MMO Guild Wars 2.

Ekspanzija dolazi pod imenom Heart of Thorns, a moramo priznati da AN nisu “ispoštovali” ono najočekivanije kad su MMO ekspanzije u pitanju, pa HoT ne podiže level cap niti će dodati novi tier opreme u igru. Umesto toga developeri su ubacili novi sistem Masteriesa, gde će igrači na maksimalnom nivou početi da zarađuju mastery poene koje posle mogu trošiti za dalje unapređenje svojih likova.

Pored Masteris, Heart of Thorns će doneti i opciju specijalizacije koji će pomeriti kastomizaciju likova na stepen iznad. Upravo na PAX South stejdžu vođa projekta Kolin Johanson prikazao je kako Ranger može da postane Druid čime igrač dobija pristup novim osobinama i elitnim skillovima. I naravno u igru je ubačena i nova klasa – Revenant koji pored što nosi teški oklop ima mogućnost da priziva energiju Mists i putem nje baca magije i koristi skillove.

Da bi proslavili izlazak ekspanzije ArenaNet je stavila GW2 na popust, pa ga možete naći za sitnih 10 dolara ovde.

http://klanrur.rs/2015/01/24/najavljena-ekspanzija-za-guild-wars-2-heart-of-thorns/' send='true' layout='button_count' show_faces='true' width='450' height='65' action='like' colorscheme='light' font='lucida grande'>

Pročitajte na sajtu!

group-rur.png
Link to comment
Share on other sites

Boze kakva glupost, koliko vidim ne mogu da kupim sa svojom Erste karticom. Paypal nemam niti planiram da ga imam s obzirom da novac ne moze da se prima, za Paysafecard prvi put cujem, a ova treca Online Banking opcija nudi takodje neke banke za koje sam prvi put cuo...

 

edit: 

gledam od jutros i juce sam gledao, i sad malopre vidim da ima opcija kredit card, ne znam da li se drogiram ili su ubacili pre par minuta i tu opciju

Edited by lancemi3d
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...