Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

igore, kacemo na savanu na toceno pivo?

 

Tesko, sad idem po fensi mestima i pijem kraft piva! Evo ovo sto spominje eurokrem, cirkus, ima neku ponudu korektnih KRAFT piva!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Cim prestane da se krije iza zeninog profila

 

To je moj profil prakticno! 

Pozerčino [:)]

 

Tuzna istina je da meni u stvari ne prija pivo i ne volim ga nesto, i onda imam kompleks da nisam muško. Prva lepa stvar su mi bili paulaner i erdinger koji mi malo i prijaju, ali neka kraft piva su mi legla ko šamar budali!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Važi ti i u februaru 100%, a od 15.02. će te čekati nova kartica u ekspozituri u kojoj si i izradio tu. Stoga se iscimaj do njih posle praznika da pokupiš novu karticu (ovo ti govorim da bi izbegao standardne gužve oko kraja meseca što se tiče čekanja kod operatera da ti izda to parčence plastike).

 

jel tako, ovi nasi sabani u sd komercijalnoj ne izradjuju automatski, prosli put sam morao da idem prvo pa su mi tek onda izradili za nedelju dana

 

Ne moraš da piješ pivo da bi bio muško; i meni je mnogo počelo da smeta pivo (stomaku), tako da sam i ja bio prinuđen da se prešaltujem. Viski car.

 

i meni pocelo da smeta pivo stomaku, omatorelo se:(

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

necu, ne svidja mi se tamo


Ne moraš da piješ pivo da bi bio muško; i meni je mnogo počelo da smeta pivo (stomaku), tako da sam i ja bio prinuđen da se prešaltujem. Viski car.

 

Viski keva, al ne ide bas preko dana. 

U stvari ide, al je skup :)

Cak sam uspeo da razvijem osijetila da provalim kad je balantajns, on bi bas ne leži

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...