Jump to content

Kome se igra novi UT?


Recommended Posts

Tacnije, pitanje bi trebalo da glasi "ko zeli da proba novi UT?" al sta sad, ovako mozda bude vise klikova i napravi veci hype.

 

Organizovah nam preview verziju novog UTa jer mi bilo dosadno i hteo sam da ga probam vec par meseci. Trenutno je pakujem u neku distribuciju pa ce pasti u neki mega-zip da bi se lakse prebacivao preko interneta. Treba reci da jos uvek to nije "spakovana igra" odnosno, nema ni main meni. Ali, ima svih oruzja (osim shredera), i ima dve testmape - jedna na kojoj se vidi sta sve od elemenata radi, i druga na kojoj Redemajlijem maltretiras botove koje spawnujes na enter. Movement mi deluje ok i blizu je onom iz UT99, ali posto je novi endzin - ok, blizu je sasvim dovoljno.

 

Iako ovo verovatno moze da se natera na multiplejer out-of-the-box, zbog velicine i sadrzaja mapa nisam siguran da je vredno. Ako je pak neko dokon i pravio bi lepse mape, usput ima pristup celom UE4 editoru pa usput moze i to da uci "jer mozda nekad bude korisno", a i ne vidim zasto ne bi bilo - UE4 ima svoj marketplace gde se bilo sta moze prodati po nekoj suludoj ceni. Ali to nece biti u ovom "bednom" paketu koji sada pakujem vec taj "+1" paket mora da mi se lepo zatrazi.

 

Na drugi, malo bolji pogled - ima dobar broj mapa ovde, sto DM sto CTF mapa. Odjednom, ta rudimentarna multiplejer ideja dobija mnogo vise smisla. U svakom slucaju, otpakovan je 2.2GB, zapakovan je 560MB.

 

Na treci pogled, ovo sto sam spakovao ima i main menu, i opcije i zapravo mnogo vise lici na "gotovu igru" od onoga sto sam ocekivao da vidim kao end-result kada sam krenuo da pakujem. 

Link to comment
Share on other sites

ok vodic, post ti je na mestu. nisam primetio UT sekciju. postovacu tamo. 

sto se tice moja tri pogleda - temu sam poceo da kucam kada sam poceo build, update 1 je bio po zavrsetku packaginga, a update 2 kad sam pokrenuo ono sto upravo kacim na dropbox. 

 

u svakom slucaju, hvala :)

/shark out

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ja bih cepao ako je neka old skul ekipa, čisto da podržim rkšu kolegu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ja sam igrao neku pre-alfu koja je bila na zvanicnom UT forumu tamo pre par meseci kad se igra pojavila.

Sad cu da vidim sta ste caskali tamo u drugom topicu, al naravno da ocu da peglam UT, zaboga.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...