Jump to content

FPS Problem


Vlada_

Recommended Posts

Ok, uzeo sam novu konfiguraciju: i5 3350 - GTX 750TI - 8gb rama i cini mi se da komp ne moze da izvuce onoliko fps-a koliko bi trebalo, tj. nestabilan je i na dm-u zna da padne i do 150, na 5v5 ne moze takodje da 'zakuca' 300, a sve to mogu slabije konfiguracije cini mi se...

Podesio sam nvidia opcije, igram na standardnim low video opcijama, kucao sam -high -threads 4 -processheap i sve zivo sto sam mogao da pronadjem i opet ne mogu da resim problem...dajte neke ideje? 

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Buraz za i5 procesor stavljas -threads 6.
Jeste da je QCORE, ali on racuna 2 kao 2x2 virtuelna jezgra.. Duga prica, uglavnom tako je, pogledaj i na spec forumima i uveri se.
Sto se tice konfe morala bi makar 250 stabilno da vuce, ne vidim razlog zasto ne bi..
Ja na mojoj konfi, koja je slicna tvojoj izvlacim i do 600fps, ali prosek je 250-400.

Na primer neki igraci imaju dropove kada igraju na 4:3 streched rezoluciji, ne znam zasto ali sam i ja imao taj problem ali kao da je nestao sam od sebe.

Inace moja konfa je

intel i5 4440 3.3ghz
gtx 660Ti 3Gb 192bit gddr5
kingston hyperx blu 8gb (2x4) 1666mhz


Probaj da uradis defrag diska, malo procisti racunar i proveri sta se desava sa anti-virusom.. ume da gusi komp i igru ponekad..

Gl, napisi sta si uradio :)

 

Link to comment
Share on other sites

+mat_queue_mode 2 -nod3d9ex u launch opcije pa javi sta se desava jel ima promena.

Ја не видим никакву разлику у фпс? је л' постоји још неки предуслов да би ово радило или?

Иначе, имам Core2Quad Q8300@ 2.5Ghz i MSI GTX 460 HAWK

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Ја не видим никакву разлику у фпс? је л' постоји још неки предуслов да би ово радило или?

Иначе, имам Core2Quad Q8300@ 2.5Ghz i MSI GTX 460 HAWK

Pa ja kad sam ih prvi put ubacio mozda je bila razlika na mom kompu tipa 10-20 fps,ali je toliko cistije radilo bez nekih malih seckanja.Mozda i tebi tako bude neprimetan fps,ali bolji rad.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...