Jump to content

vas rank?


lancemi3d

Recommended Posts

Cini mi se da je vec bila ova tema, ali nisam mogao da je nadjem na tri stranica ovde, a ni u search... pa reko da osvezim ili napravim kad vec nema nove, jer zelim da se pohvalim, napokon sam uspeo u zivotu! :hype

2epu7h2.jpg

 

RECEPT: Igrajte u stack-u s nekim ko zna da komunicira i po mogucstvu zna da puca. Nikako ne igrajte sa ljudima koji to ne mogu da ispune. Zaboravite na drugare ako zelite velik rank. Na proslom acc-u sam imao 600 pobeda ali dzabe kad mi je winrate bio uzasan jer sam igrao i sa silverima i sa gold novama itd itd... primera radi trebalo mi je 11 win-ova da se dignem sa DMG na Eagle, dok mi je ovde bilo potrebno 10 game-ova(promo partije) + 2 game-a kasnije da se dignem na eagle-a. Mnogo brze sve ide. Naravno recept je za one kojima je stalo do ranka. U principu dzaba meni ovaj rank kad bi verovatno buljirao na nekom turniru sa nekom random ekipom. Nije pravi odraz skill-a ali svejedno koliko dugo igram igricu drago mi je sto sam uspeo da doguram dovde. Jos jedan korak i mogu i da prestanem. Takodje draz je imati ovaj rank jer sam imao priliku da igram protiv igraca kao sto su ScreaM, fxy0, cadiaN itd itd.. kao sto je nekome fazon da npr upadne sa Dendijem u dota gejm i slicno.. 

Edited by lancemi3d
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 21
Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim imas 50 partija. Izgubi 2 za redom ima da padnes na master guardian :)

Tripujes. Znam da ne mislis bukvalno, ali desilo mi se da sam izgubio tri za redom na LEM-u, i nisam pao rank. Jos mi se nije desilo da izgubim cetiri za redom. Ne znam da li sa supreme-om imam fore na tri partije, videcemo.

  • Downvote (-1) 11
Link to comment
Share on other sites

Сад сам ДМГ опет, а највише што сам био је ЛЕМ.

И то највише зависи од саиграча, реално, нпр џаба што ја убијам када губимо сваку мапу. А најгори могући епилог је када изгубиш од ликова који имају слабије ранкове од тебе, и још ако имаш негативан к/д, можеш само да плачеш.

Искрено, играо сам "боље мечеве" против неких ликова који имају типа два калаша а играју лепо (покривају се бомбама, играју човек за човека), него кад ми упадну неки пуцачи који трче и пуцају и којима не можеш ништа јер играју тотално нелогично. Најјаче ми је када ми западну противници које те увек јебено оверавају на прву, усеравају из метка сваку рунду и то. Играо сам једном против Манијака, Калија и још 3 лика (Сви су били заједно у лобију зато што су ранкови били баш шарени) и они ме нису тако убијали. Добро, имали су тренутке када пиштољима набоду 4 наше главе, али ни један једини сумњиви ММ моменат, чак и да нису била та имена не би се бунио што сам изгубио.

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Сад сам ДМГ опет, а највише што сам био је ЛЕМ.

И то највише зависи од саиграча, реално, нпр џаба што ја убијам када губимо сваку мапу. А најгори могући епилог је када изгубиш од ликова који имају слабије ранкове од тебе, и још ако имаш негативан к/д, можеш само да плачеш.

Искрено, играо сам "боље мечеве" против неких ликова који имају типа два калаша а играју лепо (покривају се бомбама, играју човек за човека), него кад ми упадну неки пуцачи који трче и пуцају и којима не можеш ништа јер играју тотално нелогично. Најјаче ми је када ми западну противници које те увек јебено оверавају на прву, усеравају из метка сваку рунду и то. Играо сам једном против Манијака, Калија и још 3 лика (Сви су били заједно у лобију зато што су ранкови били баш шарени) и они ме нису тако убијали. Добро, имали су тренутке када пиштољима набоду 4 наше главе, али ни један једини сумњиви ММ моменат, чак и да нису била та имена не би се бунио што сам изгубио.

Da, istina je sve to sto si rekao. Sto se tice k/d/a, najveci je dokaz za to je da ti se nekada digne rank kad je mec neresen, ako si imao pozitivan kda, dok moze i da ti padne ako si imao negativan. A sto se tice pro igraca, ja sam se najvise iznervirao kad sam igrao sa ScreaM-om. Posto gotivim da gledam stream-ove gledao sam i njegov vise puta i jos od onda sam izvalio da je redovna stvar koju radi kao CT na de_inferno da uzme fles i baci ga preko zidica sa duzeg. Isto je radio i u gejmu protiv mene, bas cesto. Covek baci taj fles i da nam cetiri glave. Tacno zna covek da li ce da saceka da taj fles pukne, ili ce da baci kao "fake" i pobije nas cetvoricu dok smo se okrenuli... i tu partiju izgubimo 16/2. I tu vidis gde si u stvari, u takvim partijama.

  • Downvote (-1) 7
Link to comment
Share on other sites

Da, istina je sve to sto si rekao. Sto se tice k/d/a, najveci je dokaz za to je da ti se nekada digne rank kad je mec neresen, ako si imao pozitivan kda, dok moze i da ti padne ako si imao negativan. A sto se tice pro igraca, ja sam se najvise iznervirao kad sam igrao sa ScreaM-om. Posto gotivim da gledam stream-ove gledao sam i njegov vise puta i jos od onda sam izvalio da je redovna stvar koju radi kao CT na de_inferno da uzme fles i baci ga preko zidica sa duzeg. Isto je radio i u gejmu protiv mene, bas cesto. Covek baci taj fles i da nam cetiri glave. Tacno zna covek da li ce da saceka da taj fles pukne, ili ce da baci kao "fake" i pobije nas cetvoricu dok smo se okrenuli... i tu partiju izgubimo 16/2. I tu vidis gde si u stvari, u takvim partijama.

[obesen]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

aj postavite ss posle 300+ partija pa da vam vidimo rank :))

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

She's soft and warm and almost weightless.

Her perfume is a sweet promise that brings tears to my eyes.

I tell her that everything will be all right. That i'll save her from whatever she's scared of and take her far, far away.

I tell her i love her

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ozivljavam topic, da ne bih otvarao novi.

 

Da li ste vi dogurali u DMG ili malo bolje rankove iz 10 promo meceva? Da li ste ih igrali solo ili duo sa nekim ko je visi rank? Igram dugo vremena CS, ali CS GO oko 3 mjeseca, te kad sam igrao promo meceve , onih 10 winova (odigrao sam 10-4), u svim partijama sam imao veoma dobar K/D i dobijao sam u svakom mecu po 5+MVP pa cak i one koje sam izgubio, dobijao sam  Cooldown svaka 2 meca i stalno su me ubacivali protiv silver igraca te nisam mogao dalje od Silvera dogurati.  I ubacili su me u Silver 4 ,ne bunim se, protiv koga sam igrao logicno je. Da li je moguce sad ako budem igrao duo sa npr. gold nova ili vecim rankovima da napredujem sto se tice mog ranka? I zadnje,  da li odma iz promo meceva ako igram duoQ sa boljim rankom NOVA + mogu upasti direktno u NOVA +?

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Ozivljavam topic, da ne bih otvarao novi.

 

Da li ste vi dogurali u DMG ili malo bolje rankove iz 10 promo meceva? Da li ste ih igrali solo ili duo sa nekim ko je visi rank? Igram dugo vremena CS, ali CS GO oko 3 mjeseca, te kad sam igrao promo meceve , onih 10 winova (odigrao sam 10-4), u svim partijama sam imao veoma dobar K/D i dobijao sam u svakom mecu po 5+MVP pa cak i one koje sam izgubio, dobijao sam  Cooldown svaka 2 meca i stalno su me ubacivali protiv silver igraca te nisam mogao dalje od Silvera dogurati.  I ubacili su me u Silver 4 ,ne bunim se, protiv koga sam igrao logicno je. Da li je moguce sad ako budem igrao duo sa npr. gold nova ili vecim rankovima da napredujem sto se tice mog ranka? I zadnje,  da li odma iz promo meceva ako igram duoQ sa boljim rankom NOVA + mogu upasti direktno u NOVA +?

Ako igras sa steam-friendovima koji su veci rank od tebe , prilikom pobede brze napredujes a prilikom poraza sporije gubis rank. ne mozes vise od 1 rank/game da dobijes/izgubis. Sa promo meceva najveci uspeh je DMG ili EAGLE , nisam siguran.

^.^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...