Jump to content

Giveaway! Hearthstone Heroes of Warcraft CardPack Key


lancemi3d

Recommended Posts

Imam jedan key koji sam kupio, jer je cena bila niska a hteo sam da testiram skrill payment.

 

Each card pack contains 5 expert cards. Each card has a chance to be of common, rare, epic or even legendary rarity, but each pack is guaranteed to contain at least one card of at least rare quality. While the majority of cards in card packs are common, it is possible to find multiple cards of high quality within a single pack. Each card also has the chance to become a golden version of that card.

Ne znam da li ovo uopste nesto vredi? Ako vredi, mozete ocekivati barem jos dva giveaway-a ovog cardpack-a sa moje strane. Voleo bih da se prijave ljudi koji stvarno igraju ovu igru a ne da im bleji za bezveze :)

 

Novi giveaway sve do 23:59, odnosno do kraja prvog septembra.

 

 

Edited by lancemi3d
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Evo ja se prijavljujem za pack, što da ne :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Posto se vec prijavilo sest ljudi, nisam vas toliko ocekivao za dva sata, odmah cu sada zatvoriti giveaway, i editovati post u roku od 2-3min i reci ko je izvucen. Zao mi je sto ne mogu svima da dam, ali eto, bice sigurno jos jedan ili dva ista giveaway-a pa i nova prilika za izvlacenje!

Pitanje: Da li da otvorim novu temu za giveaway sledeci ili da opet postavim ovde?

SPOILER: Najvise se moze aktivirati pet ovih kodova za cardpack, tako da ako je neko vec odradio to pet puta, nece moci da to ucini. U tom slucaju najbolje je da ga prosledi nekome drugome!

Pobednik: moyo

 

http://prntscr.com/4rv1pt

Eto je slika, koristio sam random.org , nema razloga niko da sumnja u mene jer nikoga od vas ne poznajem :)

Uskoro novi giveaway od mene.
 

Edited by lancemi3d
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ma samo piči ovde kad imaš novi giveaway, pa za prijavljenje računaj ljude od tog novog posta do kraja prijava.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nista onda, krecemo novi giveaway koji ce trajati do kraja prvog oktobra, odnosno do 23:59. Imate malo vise od 24h otkad ovo postavljam. Jedina izmena u odnosu na prvi jeste da vam je potrebno barem dvadeset post-ova na forumu da bi ucestvovali Za sada su u zrebu:

1.Savovski

2. loshmee
3.Johnn1e
4.Pipboy
5.TrainingDay
6.Balanor94

7.Virus.
8.Wizzzi^
9.majebeni-marko

molim vas javljajte se samo ako igrate igru, ako je ne igrate cesto bolje da je damo nekome kome ce vise znaciti, zar ne?

ostali koji se jave editovacu ih u listu! Nagrada je ista!

 

Edited by lancemi3d
Link to comment
Share on other sites

hahaha, ja ne bih samar ali rado bih pokupio neku legedary :)

Prijavljujem se

Jedan drugar je otvorio, ja mu kupio privatno van ovoga, i kaze da je dobio ok karte, nista specijalno, ali da ce moci da ih iskoristi. Na zalost moyo koji je pobedio u prvom giveaway jos ne zna verovatno odnosno ne mogu da mu posaljem privatnu poruku iz nekog razloga. Kad se budemo culi, valjda ce podeliti sta je dobio sa nama pa cemo videti da li ce imati srece. Nadam se da ce se javiti do 23:59, do kraja giveaway-a.

A bilo bi kul da i pobednik drugog gw-a podeli sta je dobio :> ako zeli

Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujem :D Ocistio sam inbox tako da mozes sad da mi posaljes key. Ja naravno ne ucestvujem u sledecem giveawayu, nije drugarski :D Reci cu sta sam dobio ofc

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Znam, nego kakve sam sreće, stalno neka sra*a izbacuje. Gomilu istih karata redovno dobijam, i to ko za inat stalno sa minimalnim dust valueom.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...