Jump to content

Jedno pitanje i jedna situacija


Pipboy

Recommended Posts

Jedno pitanje i jedna situacija:

Ovo mi se nije desilo, mada je moglo pa me interesuje šta bi bilo kad bi bilo: elem, povučem sa pristom mind vision i dobijem Feugena, on (prist) povuče iz mog špila istu tu kartu, i ja još jednom povučem u sledećem potezu opet tu istu! Dalji tok igre nije bitan, već me interesuje sledeće: ako on meni ubije tog mog Feugena, i zatim kasnije u meču baci Stalaga, i ako njega skenjam da li obojca dobijamo Tadijusa, iako njegov Feugen još uvek nije uništen (pošto uslov za dobijanje nije vezan za igrača)? Ako su u toku meča nastradale te dve moje kopije, jel dobijam u tom slučaju dva Tadijusa? 

 

Drugo, uništio sam Dark Cultista dok je sa moje strane na polju bila Soulpristica. Njegov deathrattle je da da 3hpa random prijateljskom minionu, ali bi u ovom slučaju trebalo da pravi toliko štete zapravo, right? Ono što se desilo je da ga je igra častila kartom iz deka, i to odmah stavljenom na tablu. Bag ili u čemu je fazlon?

 

Btw, Feugen njegov kojeg sam dobio iz prvog pasusa je bio zlatan, kako se dobijaju zlatne varijante Naxramasovih karata (ili se random kroz dekove dobiju, pa ako te usere)?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Prvo pitanje nisam bas skroz razumeo ali kom igracu umre jedna od dve karte na polju dobija tadijusa, ako ti umre opet, dobijas novog itd., ali ovo mozda nije dobar odgovor posto kao sto rekoh nisam razumeo : D

 

Ni drugo pitanje nisam bas razumeo (:D), sa koje strane je bio dark cultist? Nece njegov deathrattle praviti dmg bez obzira sto je auchenai bila na polju. Ovo oko izbacivanja karte na tablu ja ne znam da i jedna karta radi sem deathlorda i voidcallera.

 

Zlatne varijante iskljucivo kraftujes.

Edited by Johnn1e
Link to comment
Share on other sites

Ja imam u špilu jednog "brata", ti imaš drugog. Moj strada, tvoj strada, obojica dobijamo Tadijusa? Moj drugi brat strada (nebitno koji), dobijamo svaki po Tadijusa (pošto je uslov već ispunjen prvi put)?

 

Kultista je bio sa njegove strane, Soulprist sa moje i njegove (tu sam se zajebo u opisu). Zar nije trebao da pravi damage?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pipe, Feugen i Stalag jednostavno proveravaju da li je pre toga umro njihov burazer, na tabli. Vrlo je prosto, a ti kompikuješ. Ako umre Stalag, proveri da li je bilo koji Feugen pre toga umro ako jeste, samonuje Tadijusa. Isto je i obrnuto.

 

Dakle ja odigram Stalaga i umre mi, posle ti odigraš Feugena on umre i ti dobiješ Tadijusa pošto se trigeruje deathrattle tvog Feugena. Posle ako ja odigram Feugena i on umre dobijem i ja Tadijusa pošto je umro Stlag ranije u toku partije.

 

Dark Cultist nema HEAL efekat, pa tako ti ne nanosi dmg ako ti je Soulpriest na stolu. Earthen ring farseer te recimo healuje za 3,a Dark Cultis ti daje +3 hp.

 

Zlatne karte iz Naxxa ili kraft ili ako ih ukradeš zlatnim mind visionom/thoughtsteal ili kopiraš zlatnim facelessom.

  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Hvala Džoni :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...