Jump to content

Problem sa racunarom


UNTOUCHED4jj

Recommended Posts

Posto ne znam gde da postavim topic , nadam se da nije problem sto sam ovde postavio. 

 

E ovako, bilo koju igricu da igram na svakih 30-60sec se minimizuje ,to se desava samo kada instaliram drivere za grafiku(nvidia 9500GT),nikada ranije nisam imao ovakav problem sa XP-om ,instalirao sam win7 32bitni i problem se pojavio.Prvo sam mislio da nije zbog steelseriesovih sranja koje imam , pa sam ubacio obicnu opremu i isti je problem , instalirao sam nov windows i sve moguce drajvere osim za grafiku , upalio igru i sve je normalno bilo ,onda sam instalirao drivere za grafiku , restartovao komp i problem se pojavio.

Link to comment
Share on other sites

Ti kada instaliraš Win 7, on automatski instalira drajvere, a to što ti posle naknadno instaliraš, to ili probaj drugu verziju (noviju ako instaliraš stariju, stariju ako je instaliraš noviju pa ima problem) ili nemoj da instaliraš uopšte.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jednom ortaku su isti problem pravili drajveri i softver od TP-Link USB Wireless kartice. Unistall svega, install samo drivera, koristi ono Windows-ovo da izabere AP, i sve je dobro... Made, aeto, tebi je u vezi sa drajverima za grafiku, izgleda, ali obrati pažnju i na ovo...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...