Jump to content

Premier League 14/15


alfa

Recommended Posts

Kako su onda na vrhu tabele? Kad su već baš toliko jadni?

 

Inače, dao je 3 gola (na dve utakmice) i imao je dve asistencije od tih 6 tekmi koje je odigrao u Bundesligi. Slažem se da znači ekipi, ali reći da je Bajern jadan bez njega je čista glupost koju ne može da izjavi neko ko se razume u fudbal već isti pravi preko LiveScore-a, sry.

Vićo, mohr se razume više od tebe, jer je on trenirao fudbal, a ti si jurio krpenu loptu po livadama Žarkova

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

stvarno ne znam sta sam pogresno rekao

Sve si fejlovao.

Naravno da ekipa igra slabije bez svog najboljeg igrača, ne treba biti bog zna šta pametan da bi to skapirao. Ali reći da je Bajern "one man only" tip ekipe, ko Liverpul prošle sezone sa Suarezom može reći samo teška noga za fudbal. Evo ja sam ubeđen da Barsa i Real više zavise od jednog igrača nego Bajern.

meni su oni jači od barse atm, i to dosta

Da je Mesi dao onaj zicer na 1-0, Real bi dobio i druga priča bi se vodila :)

Sto ljudi, sto ćudi, ali po prikazanom, po mom mišljenju, Čelzi može da parira trojcu jedino taktički.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

jedine 2 utakmice koje nisu pobedili,oba puta nije igrao roben,protiv hamburgera i protiv gladbaha i u obe utakmice su bili nevidjeno jadni,fali dosta i svajni,s obzirom da mrtvi eurosport njih prenosi skoro svako kolo,ako ne i svako,nisam propustio ni jednu jedinu utakmicu,riberi bio odsutan duze vreme takodje,klupa ce im biti jaka kad se vrate povredjeni,trenutno je to pola anonimusa :),a mene prozivase da gledam utakmice preko livescore-a :D

Link to comment
Share on other sites

Bajern ima jacu klupu nego sto vecina timova ima prvu postavu, pogotovo sredinu, najjace da sakuju bez Robena. Jos ako hijackuju Rojsa Liverpulu tek onda ne znam sta ce :P

šanse da Liverpul kupi Rojsa su skoro velike kao i mene da kupi Bajern, da se ne lažemo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

plus, pored Reala, Bajerna i Engleza (Junajted i Arsenal, možda ulete i Murinjo i naftaši), on da odabere Liverpul?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

 pošto se nije otvorio ovog leta :D

 

Pa i nije, ako zaracunas prodaju Suareza nisu puno dodali para. 117 miliona funti potroseno a Suarez je otisao za 76. U odnosu na ostale 40-ak i nije neka suma. Pod uslovom da govorimo o borbi za titulu a ne o krpljenju tima.

~~

Link to comment
Share on other sites

Rekoh samo da se vlasnici i nisu narocito otvorili. Zar nismo poceli o Rojsu? Samo kazem da je vreme da pocnu da razmisljaju o kvalitetnim kupovinama i stvranim ulaganjima. Junajted je potrosio, po statistici, 40 miliona funti vise a pogledajte koga su sve doveli. Siti i Celsi su ulagali godinama da naprave bruke od timova. Ovi i dalje kupuju djubre samo umesto Dosene, Fabija Aurelija i Ngoga su tu sad Lovren, Baloteli i Dzo Alen. 


S ovim transferima i tim sjajnim kupovinama su napravili tim koji ne bi osvojio ni LE.

~~

Link to comment
Share on other sites

Rekoh samo da se vlasnici i nisu narocito otvorili. Zar nismo poceli o Rojsu? Samo kazem da je vreme da pocnu da razmisljaju o kvalitetnim kupovinama i stvranim ulaganjima. Junajted je potrosio, po statistici, 40 miliona funti vise a pogledajte koga su sve doveli. Siti i Celsi su ulagali godinama da naprave bruke od timova. Ovi i dalje kupuju djubre samo umesto Dosene, Fabija Aurelija i Ngoga su tu sad Lovren, Baloteli i Dzo Alen. 

S ovim transferima i tim sjajnim kupovinama su napravili tim koji ne bi osvojio ni LE.

pa moraju da se otvore i igraču i samom klubu mnogo više nego ostali, jer niko od zvučnijih imena neće da dođe u Liverpul. Tim je godinama u bednom položaju u PL, i jedna sezona sa Suarezom im neće pomoći. Ako sada opet popuše za mesto u CL (a svi su izgledi da hoće), vraćamo se u novih 5 ili više godina bede i tavorenja od 6 do 9 mesta

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...