Jump to content

Kupio bih navedene igre po navedenoj ceni


lancemi3d

Recommended Posts

E ovako, kupio bih neke igre, pa ako neko moze da ih proda po toj ceni neka javi

Borderlands 2 - 400din (vredi 2 kljuca na trade)
Cs:go - 250din (bio je 2e na steam prodaji sad za vreme katowice-a)
IHF Handball(steam, mislim da je 12 u pitanju i da je samo taj na steam-u) - 400din (bio je 5e na steam sale)

Eto ako neko ima ove igre i zeli da ih proda, ovo je ponuda koju nudim, mislim da je uredu s obzirom na trade cenu ili cene koje su bile


edit: uzeo bih  vise kopija

Edited by lancemi3d
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 39
Link to comment
Share on other sites

Ja sam cs:go kupovao po 1.5 tf2 key kada je bilo na popustu ,a to je 200 din posto se moze naci tf2 ili dota 2 key za 150 din to je ta cena.

 

Izgleda  se nije dobro izrazio hoce da pita da li neko ima da proda sa popusta po istoj ceni koja je bila,ali takvih nema nigde posto je sad prosao popust.

 

 

Ako si zainteresovan da ucis kako se trejduje na steam profitabilno,uclanjujem clanove u svoj guild,kontaktiraj me preko privatne poruke slobodno,ako si zainteresovan.

 

Neces verovati kada budes imao gomilu cs:go giftova u inventaru i jos mnogo toga po tvojoj zelji.Pa cak i ostale igre koje nisu za steam.

Edited by Nikolasi
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam cs:go kupovao po 1.5 tf2 key kada je bilo na popustu ,a to je 200 din posto se moze naci tf2 ili dota 2 key za 150 din to je ta cena.

 

Izgleda  se nije dobro izrazio hoce da pita da li neko ima da proda sa popusta po istoj ceni koja je bila,ali takvih nema nigde posto je sad prosao popust.

 

 

Ako si zainteresovan da ucis kako se trejduje na steam profitabilno,uclanjujem clanove u svoj guild,kontaktiraj me preko privatne poruke slobodno,ako si zainteresovan.

 

Neces verovati kada budes imao gomilu cs:go giftova u inventaru i jos mnogo toga po tvojoj zelji.Pa cak i ostale igre koje nisu za steam.

 

Lepo lepo...nego nadje li ti neku zensku da peglate wow zajedno?

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pitaj Lakija,ako neverujes.

A jel si mu odsvirao nesto na tamburici ? ili na frulici ?

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...