Jump to content

Komp zaražen virusom, slao sam FB poruke - what next?


ZOLA

Recommended Posts

Zeni ortakinja poslala poruku (sa attachmentom) i ona je otvori na kompu kod kuce. Ulogovana u svoj fb na chrome-u. I zarazi se i moj FB nalog ulogovan na mozzili na istom kompu. I krene da salje poruke sa virusom dalje naravno. Ja na poslu odlepim jer mi nije jasno kako sam ovde mogao da dobijem virus, ne posecujem rizicne sajtove, nemam aplikacije na fb, znam sta otvaram itd. Promeni pass, posalji svima poruke da ne otvaraju, googlaj sta dalje, anti virus brzo da skenira. I nazovem nju da je pitam da slucajno nesto nije cackala jer mi ne ide u glavu kako sam ja ovde mogao da pokupim i ona kao "ma da poslala mi drugarica poruku, nisam mogla da otvorim". Prezubcio sam.

 

Sad se samo nerviram, ne znam da li da menjam sifre na svemu ili je dovoljno sto sam resio ovu na fb i sto je prestao da funkcionise :/ Any ideas?

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...