Jump to content

Simcity offline


Recommended Posts

evo, i ove godine su u konkurenciji za najgoru kompaniju u SAD mada mislim da ipak neće postići het trik jer javnost ima pamćenje zlatne ribice, a nisu zasrali mnogo u poslednjih par meseci... ako se ne računa BF4 (to BF stoji za BugFest) i onaj horor od Dungeon Keepera za mobilne uređaje. U stvari samo zbog toga im treba možda davati ovu nagradu narednih 5 godina. A i NBA Live 2014 je flopnuo teško.

 

http://consumerist.com/2014/03/20/walmart-koch-mcdonalds-all-move-on-to-round-two-of-worst-company-tournament/

pljk!

Link to comment
Share on other sites

steta sto se kod nas ne iscima neka novina da napravi slican spisak i jos veca steta sto konstantno ne seru svi po telekomu o bolesnim cenama interneta. drzavno preduzece, mesto da ima neki socijalni net od bar 2mg za 500 din, mora da se pljune bar 2000. sve im

 

on topic: nosteam verzija radi. samo sam uso da vidim dal hoce da udje i napravi mapu.

Edited by Makondo
Link to comment
Share on other sites

mada da, bilo bi lepo da imamo neki koristan potrošački sajt inače. Pa da ocenjujemo kvalitet praška, usluge i tako ta sranja (Istoče ako lurkuješ i okradeš mi koncept, tužiću te, svega mi), a onda bude i tako izbor za najgoru domaću kompaniju. Mada kontam da bi onda ovi naši pametni menadžeri i ostali ološ iz uprava tih firmi trošili još više para na PR nego na stvarno rešavanje tih problema.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...