Jump to content

EMS One Katowice (polufinale/finale)


Recommended Posts

Prvo polufinale igraju ekipe NiP vs dignitas 

na drugog protivnika u drugom polufinalu ceka virtus.pro , a ekipe koje se bore za polufinale su fnatic vs. LGD

http://www.twitch.tv/ceh9 ovaj kanal ce verovatno strimovati sve gejmove , a sigurno ovaj od 13:00 koji prenosi fnatic vs LGD

Inace, ovaj turnir ima isti nagradni fond kao i Dreamhack Winter koji iznosi 250.000$ i bio je najveci do sada a osvojila ga je ekipa fnatic protiv nipa u finalu.

Iskren da budem, navijam za LGD i Virtus.pro, mada su realni favoriti ekipe fnatic i NiP, no nadam se da ce biti nekih iznenadjenja :)

Uzivajte, stvarno su dobri mecevi!

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

To sine nije iznenadjenje, to se zove OLD SCHOOL

P.S.

Cak sta vise mislim da ce osvojiti turnir, njima je u tradiciji da uzimaju velike turnire, cak i kada nisu vazili za favorite .

 

nema veze da li je u pitanju "old school" koji sam pominješ, ko je to uopšte doveo u pitanje?

 

napisao sam da su iznenađujuće dobro odigrali, jer realno su neočekivano stigli do finala.

 

ja nisam očekivao ni da će grupe proći pored ekipe titan i hellraisers, pa evo sada igraju finale.

 

AE VP !

Live and let die


 

Link to comment
Share on other sites

nema veze da li je u pitanju "old school" koji sam pominješ, ko je to uopšte doveo u pitanje?

 

napisao sam da su iznenađujuće dobro odigrali, jer realno su neočekivano stigli do finala.

 

ja nisam očekivao ni da će grupe proći pored ekipe titan i hellraisers, pa evo sada igraju finale.

 

AE VP !

Otac ove drevne igre je sveznajuci.

Neocekivano je za one koji su puleni na kanterskoj sceni, a to si ti....

Prestani da igras kanter - odmah ...

P.S.

Unistaaaaaall !!!

  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

Kakav turnir Virtusa, za bukvare cs-a :D Perfektno! Jos prica taz pred prvi mec da su 7 dana po 12 sati visli na dm-u, kako se isplatilo jebote :D

 

koliko sam pratio Titan se spremao vise od 2 meseca za ovo pa im se nije bas isplatilo :D

realno Virtus je polupao ali opet ostaje ono da svako moze svakog da pobedi...

Link to comment
Share on other sites

Kakav turnir virtus.pro ekipe ! Potpuno su zasluzeno osvojili, a ja na kraju ne znam da li da izdvojim Nea, pashu ili byali-a kao mvp turnira po meni, iako su i snax i taz odigrali takodje fenomenalno u finalu a i tokom turnira... svi su se tu dopunjavali kad je bilo najvaznije, eto po mom ukusu ja sam izdvojio ovu trojcu, meni je iskreno pasha bio najdrazi zbog odlicne igre i sa awp-om ali i drugim puskama (ko je gledao finale, prelep -4 na infernu je napravio na A sajtu).

Da se osvrnemo na ekipu NiP-a, jednostavno nisu mogli da odigraju onako kako su to zamislili verovatno, za njih je ovo drugo izgubljeno veliko finale posle DreamHack Winter-a, ovaj put po meni cak i tezi poraz, jer su ubedljivo manje vise izgubili, iako sam na 9-11 na de_inferno pomislio da ce se vratiti, Neo i drugari su pogadjali kad je bilo najvaznije i zavrsili ovo rutinski.

Meni se iskreno ova ekipa svidela jos protiv GamePub-a na StarLadder-u, tada sam da budem iskren prvi put i primetio pashu, iako je dosta igraca iz VP-a poznato jos od 1.6-ice, i sa tih turnira(isto vazi i za igrace NiP-a naravno).

VP je odigrao fenomenalno, ja smatram da sa onakvom igrom niko nebi mogao da im se suprotstavi juce, no jedna stvar svima je (hltv komentari) upala u oko a to je fifflarenovih 2-22 na de_mirage
 
Komentator je naravno rekao da ne treba kritikovati igraca koji je imao odlican turnir, o njegovom skill-u ne treba pricati no odigrao je stvarno slabo taj mirage i to je barem moje misljenje slobodno iznesite misljenja o njemu jer me bas zanima sta drugi misle? 

------------------------------

Prezadovoljan sam igrom LGB eSports-a, stigli su do polufinala gde su u tri mape i izgubili od VP-a, borili su se, olafmeister bio fantastican kao i dennis na train, smatram da su pruzili veci otpor VP-u nego sto je to NiP uradio!

Jos jednom svaka cast za VP, prosto fenomenalna igra, klasu iznad svih na ovom turniru!



 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...