Jump to content

Snalaženje u RIFT-u


Recommended Posts

ima(za mene) mnogo novina. learning curve ide u pocetku sporo ali onda skyrocketuje. tako da ne brini se, samo pici, sve ces da provalis. ja sam guardian na bloodrionu, ako hoces mozes u igri da me pitas sta ti nije jasno /w Belutak

 

sto se tice price ili questova, nisam procitao nijedan quest od 2004., a kad hocu pricu gledam film ili citam knjigu tako da za to ne mogu da ti pomognem :D

Edited by Makondo
Link to comment
Share on other sites

Kako šta se dešava, probudili su te posle katastrofe i poslali te u prošlost da je sprečiš!

To kontam, ali su kvestovi retko lose sroceni, radio je random shit generator punom parom. Plus su me izbombardovali gomilom abilitija a quickslot ima deset mesta, ne znam de bijem ni sta radim (ni zasto).

Inace igram hordu, nisam gardijan.

Link to comment
Share on other sites

Hordu! :)

 

Ja gotivim stimpank fazon, mada je ovo neki infant level cyber pank vishe. Skroz je ispoliran Rift, jako glatko sve to ide. 

 

Ja probao opet Teru, i izvalim da sam obrisao priesta koga sam doveo do nekog 30 levela, Otvorim support tiket za restore, i vratishe ga u roku od par sati. Ekstra.

Link to comment
Share on other sites

To kontam, ali su kvestovi retko lose sroceni, radio je random shit generator punom parom. Plus su me izbombardovali gomilom abilitija a quickslot ima deset mesta, ne znam de bijem ni sta radim (ni zasto).

Inace igram hordu, nisam gardijan.

 

To samo Fantasy-Fatigue govori iz tebe ^^ Ja sam prestao da obraćam pažnju na "radnju" u MMOvima pre 10 godina, kapiram da se više niko i ne trudi :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ne postoji na početnom ekranu dok praviš lika, postoji kad otvoriš soul tree presete u toku igre, s tim što ne smeš imati uložene talent poene dok biraš novi preset, tako da to radiš ili odmah nakon što kreiraš lika dok si svež, ili resetovanjem talent poena (ili verovatno kupovinom nove role, al najače da to neko radi).

Edited by Ivan^_^
Link to comment
Share on other sites

Jebem im mater s world eventovima, uđem u igru da levelujem profesije ili tako neku ladovinu, i ne mogu nigde da mrdnem jer oblašću špartaju elite mobovi. Dođe mi da uplatim WoW.

 

Uzmi lepo GW2 kupis jednom i ne brines vise na pretplatu :) A dynamic eventovi i borba su mnogo bolje uradjeni nego u Riftu, plus igra dobija mini content patcheve svake 2 nedelje....

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...