Jump to content

Transferi 2014


zaratustrijan

Recommended Posts

Matje ce da pokida, odlican stoper i zna da prenese loptu, skroz se uklapa u njihov sistem igre..para jeste mnogo, al su ljudi istripovali sa pljuvanjem, dobar transfer za barsu..igrace on glat jos 3 godine skroz fino

 

Maskerano prelazi na dmf-a i automatski ce da zategnu vise..

dobar je Matje, ali 20 milki... daj bre sve u kurac.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

sto? pa tacno im je to falilo - kvalitetan stoper. Preskup je jer igra za porto, ali je mlad, jak i brz, kidace u PL..

 

a nastasic sigurno ne ide nigde, pelegrini je odavno rekao da mu treba 4 stopera za rotaciju i za sva takmicenja koja igraju..mangala, kompani, nastasa, demikelis..bice povreda, treba im kvalitetna zamena..

Link to comment
Share on other sites

plus Demikelis nije štoper, već retard

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da da, i ja sam bio u konfliktu posto sam jos i tokom dana Premijer lige samo njega gledao i njegove greske, a onda shvatim da je u finisu sezone bio bolji od Kompanija :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

7qxBzfE.jpg

Arsenal sign Calum Chambers from Southampton in deal rising to £16m

Igra na poziciji desnog beka, a može i štopera da igra. Gotivan mi je bio Soton prošle sezone, pa sam ih dosta gledao i tada mi je ovaj klinac (19 dina) zapao za oko, stvarno je odličan.

 

You’re the second right-back signing of the summer after Mathieu Debuchy - what has the manager said to you about your role?

He said that he sees me at right back, centre back, holding centre midfield. He sees me in a variety of different positions, which i like, because then I can find out where I am best at and push myself as far as I can go in that position. I am just excited to get started really.

I Ospina je u Arsenalu :D

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...