Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

nadam se da da :D mozda ne u 100% slucajeva ali uglavnom mozes da zatvoris vrata od kuce i zombi nece da prodje kroz zid, ili ako otvoris jedna vrata zombi ce da ode okolo da udje na vrata... sto je mnogo bolje nego pre par meseci kad su prolazili kroz bilo sta :D

Link to comment
Share on other sites

Pa evo jedan primer,a takvih situacija je mnogo. Barake na aerodromima iako zatvoris vrata,zombi nece uci dok god stojis blizu vrata,ali cim skrenes lupam u jednu od spavaonica zombi ce doci sa strane i lagano proci kroz zid.Da ne pricam o kucama koje imaju sprat pa kad pocne da te lupa od dole a ti gore na spratu.

  • Upvote (+1) 2

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

" In tandem with work done with BattlEye, our game server provider partners, and our internal security team we have also continued work addressing immediate security concerns and ways to mitigate them in order to provide an enjoyable player experience."

Valjda cemo se ih se resiti -.-

Takodje su rekli da ce biti oko 10 vozila po serveru, serveri ce uskoro krenuti sa 50 slotova tj bar u experimentalnu bransu. Uglavnom, 10 upravljivih vozila, za koje cemo morati da jurimo delove i potrosimo nekoliko sati igranja za isto. Po meni nije losa ideja, 10 vozila na 40/50 ljudi je sasvim okej, ipak zivimo u post-apokalipsi :D

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

a kakva je stvar sa persistence-om? jel radi samo sa tentovima? citao sam na redditu da je buggy, cudno mi je da ubacuju vozila i sl a jos osnovna stvar ne radi po defaultu, hocu da mogu da zastekam neku opremu negde i da bude server specific :D

 

i jel uopste postoje tentovi u ovoj stable verziji?

 

btw

https://www.youtube.com/watch?v=Qhnd_c2kQh4&list=UUKVkibl8CJwS8z0P4R5swLw

 

[roflmao]

 

nemojte da splitujete klipove pls, nije tolko bitno

Edited by rjvn
Link to comment
Share on other sites

:C nisam igro mod, ali meni je dosta bolje sada nego pre recimo 6 meseci, zombiji ne idu kroz zidove, cuju se vrata itd... uglavnom likovi rade na igri, icice sporo ali za jedno 2 godine ce biti vrhunska igra :D

kapiram da se takmiče sa SOE ko će sporije da izbaci prvi zombi sandbox koji RADI

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Instalirao posle par meseci ponovo da vidim kako je, odma sam morao da sredjujem neki bug gde mi stavi 640x480 rezoluciju automatski i nemam opciju da namestim vecu rezoluciju. 

 

Mnogo me smaraju one poruke you "You are cold" i "You are cooling off" sta god. Bas mi je zanimljivo bilo sto moze da se zatvore vrata i zombi ne moze da udje pa ga cujem kako rove tamo. Takodje otvaranje vrate je sada bolje ali uvek isti zvuk pa smara posle 30 otvorenih vrata..  

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Open je, samo sto ja igram na locked serveru(closed comunity, gde sam igrao i dayzero). Password cu naravno da podelim sa drugarima koji bi igrali sa mnom)

 

http://epochmod.com/downloads/Epoch_Launcher.zip
- Extract the folder wherever you like.
- Run "Epoch Launcher"
- Click Download and wait for it to complete.
- Click Install and wait for it to complete.
- Click Play and wait for the game to launch.
- Join one of the "Hosted by Zombies.NU" Servers

Edited by biss
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

sinoc sam igrao epoch, bar je tako pisalo kada sam isao u mp, uglavnom tri mesta na koja mozes da se spawn? 
bez zombija, nema igraca, ali kad naidjes na nekog je lezi ukampovan na stepenicama neke baze i ceka?

uglavnom sam nailazio na trosede i fotelje koje sam mogao ili nisam mogao da loot.. :D ili sam ja mozda skinuo nesto totalno drugo, jos uvek nisam provalio kako se gradi tho

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

da, mnogo bolje, ali ovi pokušavaju da se izvuku na foru Rusta "vi ćete graditi sami svoje gradove"

ujedno su i najavili da neće biti nekih ogromnih gradova narokanih sa zgradama...

Ako ništa drugo, barem su uspeli Planside2 da optimizuju i kapiram da će im ovo biti pičkin dim, pošto ovde planiraju da stave serverlimit i do 1000 igrača... Što će se na kraju pretvoriti u neki FFA klanski sandbox PVPFPS, pa kapiram da će određeni gildovi imati poveće gradove na nekim serverima. Jedino što pokušavaju da programiraju zombije, tako da roamuju po celoj mapi, tako da će verovatno biti nekih horde defense momenata


i samo se molim da ne useru metagame, kao što su uradili sa planetsajdom

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

daisy car od igre, samo moraju da pozure malo, makad da rese security issue ima previse chitera, inace nece dobijati dobre fidbekove

elem ja sam na NWA kod satora dole, mada igram armu 3 sa bissom i crncugom i moram reci da imamo jako lepe akcije, moramo poceti da snimamo :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

sto se lozite, ovaj h1z1 deluje kao arkadno djubre :D

 

izdali ste dej zi!

Daisy je izdao nas !

 

Sala na stranu, probacu H1Z1 cisto da vidim kakav je. Ali jos uvek se nadam da ce da srede DayZ posto igra mi se zaista svidja. 

 

@biss oces da kazes da je Coyote poginuo svojom greskom ? Laz..

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...