Jump to content

Warlords of Draenor najavljen!


Silencer

Recommended Posts

Što je bre propast, pa normalno je da ne može biti hajpa za igru staru 9 godina (i baziranu na još starijem konceptu), ali tematski je ludnica, mnogo bolje nego jebena Pandaria

Mmm, da, nakon shto provedesh ~8-9 meseci (optimistichna procena, mozda bude i vishe) igrajuci 5.4, odnosno ubijajuci orkove po Orgrimmaru totalno si u fazonu da se vratish nazad kroz vreme i da ubijash njihove ocheve i dedove po Draenoru josh 2 godine. Za to vreme Azshara, Emerald Dream i Legija na koju Wrathion hintuje tijekom celog legendary questline-a ostaju neiskoricshceni.

Sve ovo me podseca na one Naruto filler epizode.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Jad. Mislim da me ni MoP najava nije ovoliko razocharala. Promene koje su izvesne i o kojima se raspravljalo juche samo u razgovoru sa ljudima fizichki prisutnim na Blizzcon-u, bez zvanichne najave, su tek da se uhvatish za glavu. Ako bude open beta (poshto mi za drugu ne znamo) i ako budem i dalje subovan, overicu svakako u nadi da imam pogreshan utisak, ali kako sada stvari stoje - zajebi, pre cu da kopam rupu iza zgrade nego ovo da igram.

A sta te to specificno razocarava? To sto nisu izbacili Azsharu, Emerald Dream i ostalo, Ili nesto specificno oko ove ekspanzije? Kazes "promene koje su izvesne su da se uhvatis za glavu". Koje te to promene razocaravaju?

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, meni ova expanzija obecava najvise od svih. Doziveti ponovo warcraft2 ali sad u WoW-u, housing, novi modeli, world pvp zona na fazon AV-a. 

 

A vidim da je neko neupucen, wrathion je taj koji ce vratiti garrosha nazad jer je jebeni backstabber sto se moze videti kad predas quest da si ubio garrosha i pokusace tako da promeni sve, da osvoji azeroth i ujedini sve pod hordinim banerom da bismo mogli da se borimo protiv Burning legion (ali po koju cenu), i rekli su da orc nece biti glavni antagonista nego neko drugi (wrathion pretpostavljam). Evo i da potvrdim ovo za wrathiona, dialog kad mu predas quest: 

 
Wrathion: A complete waste!
Wrathion: You were there! Is it true then? What happened in Orgrimmar?
Wrathion: That fool king!
Wrathion: I did everything in my power. The whole world was his, he needed only seize it!
Wrathion: Oh sure, another year of fighting. Enormous casualties trying to take Thunder Bluff. But the rest of the Horde would've caved, eventually.
Wrathion: TONG! DRINK! NOW!
*Tong prepares a drink*
Wrathion: What? Yes, I was backing the Alliance.
Wrathion: I thought HEllscream's victory was assured before he turned half of his Horde against him. So I changed my allegiance.
Wrathion: Oh, don't look so surprised! I'm a black dragon. My loyalties are my own.
Wrathion: But that idiot, IDIOT Wrynn! "High King" indeed!
Wrathion: Why did he allow another warchief? He could've united the world under the Alliance banner. What a fool I was to trust his ambition!
Wrathion: Should've taken over the throne room myself. Like Auntie Onyxia. Get things DONE.
Tong the Fixer: Enough!
Wrathion: Uhh..wha?
Tong the Fixer: Talk! Talk! Talk!
Tong the Fixer: Always you speak. Never do you listen! You ignore the lessons of Pandaria!
Tong the Fixer: You see, there is balance in all things. Wisdom etched in our very fur: Black and white, Darkness and light.
Tong the Fixer: When the last emperor hid our land from the rest of the world, he also preserved the homeland of our ancient enemy, the mantid. Why did he do this?
Tong the Fixer: He did so to keep the land whole. Living with the mantid for ten thousand years has made us both STRONG.
Tong the Fixer: So it is with your Alliance and your Horde. They are not strong despite one another; they are strong BECAUSE of one another.
Tong the Fixer: You mistake your greatest strength for weakness. Do you see this?
Wrathion: ...you...you're just a WAITER!
Wrathion: I promise you this. I will stop at nothing to prepare this world for the battle to come.
Wrathion: I will leave nothing to chance.
Wrathion: NOTHING!
*Turns into a dragon whelp and flies away*
Tong the Fixer says: ...He destroyed my inn. He left no tip. He is not nice.

 

Edited by Gankaloth

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Uvek ce biti jedan kojem se ne svidja i koji ce svoje misljenje da gura pod nos drugima. Sve mi se ekspanzije svidjaju osim Kataklizme.Cist promasaj.Bilo bi skroz gotivno kad bi blizzard napravio servere za svaku ekspanziju pa nek ljudi biraju sta im se najvise svidja.I sto neko reche gore,sta ocekivati od igre koja je stara 9 godina.

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Pa ti blago najci nemoj da igraš 8-9 meseci u kontinuitetu, pauziraj do ekspanzije

 

Fudo, savet ti je, ono, ne znam shta bih rek'o sem da ga uporedim sa "nemoj da trpash dobru ribu sada zato da bi ti se dizao bolje na nekog skrndelja kasnije".

Necu da pauziram, hocu da zavrshim SoO na heroic i da predjem na neshto drugo, totalno je trulo da jednog Hellscream-a menjamo drugim u dve uzastopne ekspanzije.

 

 

A sta te to specificno razocarava? To sto nisu izbacili Azsharu, Emerald Dream i ostalo, Ili nesto specificno oko ove ekspanzije? Kazes "promene koje su izvesne su da se uhvatis za glavu". Koje te to promene razocaravaju?

 

Tematski promashaj, iz razloga koje sam vec naveo.

 

Dot snapshotting ukinut. Razlog - previsok skill cap. Unishtava se playstyle koji nagradjuje multi-tasking i razmishljanje, sve da bi se neki specovi priblizili braindead LFR herojima kojima je warlock/sp/moonkin/unholy "teh hard".

 

Reforging ukinut.

 

Haste treshold ukinut.

 

Hit/expertise ukinuti.

 

Debuff-ovi ukinuti ili urolani u neki drugi ability.

 

 

Josh pojednostavljivanja, josh homogenizacije, izaberi klasu koja ti ima najlepshu ikonicu i igraj. Casual je kralj.

  • Upvote (+1) 1

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Reforging ukinut.

 

Haste treshold ukinut.

 

Hit/expertise ukinuti.

 

 

Za reforging mi je skroz ok sto ukidaju, jer mi je sranje da se itemizujes tako sto samo gledas item level, a posle drkas statove kako ti odgovara. Ovako i item manjeg levela moze da bude BiS, sto mi je skroz ok.

 

ovo za capove mi je kretenski, stvarno ne mogu da poverujem da ce da ukinu lol

Link to comment
Share on other sites

Za reforging mi je skroz ok sto ukidaju, jer mi je sranje da se itemizujes tako sto samo gledas item level, a posle drkas statove kako ti odgovara. Ovako i item manjeg levela moze da bude BiS, sto mi je skroz ok.

Pa nije bash tako bilo, reforging ti nikad nije omogucavao da potpuno promenish statove, vec samo 40% od jednog, shto bi u kontekstu ukupnog budzeta i to gledajuci samo sekundarne statove na jednom itemu znachilo da si mogao da promenish ~20-25%.

Potpuno ukinuti tu opciju znachi povratak ultra-krutim BIS listama, bahatom disenchantovanju svega shto se u njih ne uklapa i generalno vecem nezadovljstvu zbog manjka opcija pri gear-ovanju, shto ce, paradoskalno, posebno biti izrazeno ako zadrzimo trenutnu loot-table prenaduvanost. Nikad vishe gear-a, a nikad manje onoga shto ti je zapravo korisno. Reforging je donekle mogao da izglancha uzasan RNG nekoga obuchenog u sub-optimalne dropove, u novoj ekpsanziji mu nema spasa.

Ne razumem prosto, mozda cela pricha vec sada ima smisla kad sedish i igrash taj alpha build, ovako na papiru je preuzasno.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Wulfgarom , reforge je davao/daje opciju da se iz ne-BiS itema izvuce upgrade , kakav takav ....Po meni onda i mastery mora da ide , 3 sekundarna stata ( haste/crit/mastery ) su previse za ovakav loot sistem . Isto tako bih voleo da vidim , sto se rogue-a tice , da se vratimo wotlk modelu bez arp-a , znaci cist crit i attack power kao najbitniji statovi ( pvp wise )  , silicno vazi i za warriore . 

 

Inace mi vraca nadu ova najava , deluje mi sve ok , u svakom slucaju treba ispratiti betu :)

 

Edit : I upravu je Wulfgar , DE-ovace se nikad vise gear-a ako ovako ostane . Primera radi dobijete chest sa crit/haste kao sekundarni stats , vas glavni sekundarni je mastery , ovako sam mogao da izvucem nesto korisno iz tog itema , bez reforge-a vec vidim da ce se DE previse itema , pogotovo u guildovima koji raiduju iole ozbiljno . 

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...