Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

па рачунај на то да ако хоћеш да наваташ клинку мораш да покажеш емоције, а самим тим и да јој купиш које пиће

стога, ако желиш да се ок проведеш, не планирај да изађеш без 3 сома минимум, то ти је оно... да се уштекаш лома

  • Upvote (+1) 2

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

nemoj to raditi, glupo je

 

sve dobre picke po klubovima su sa seljanima 40+ u separeima, ili sa super giga mega kul likovima srednje klase, nemas sanse kako god da okrenes

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

alfy planiram da izadjemo nas 4 sa 500 jura, u koji klub da idem alfy!?

стефан браун реално.

клинке/дроље се ложе на то место.

сви су разбацани по клубу и шанку, пошто мислим да има само један сепаре. самим тим нема толико тих маторих кримоса/батица.

уторком су деведесете тамо, ЛОООООДНИЦА!1 али генерално од свих тих "данас си фенси, сутра си у кеси" клубова, ту је најопуштеније... некако није толики позерај, иако наравно јесте :)

за оно што ти тражиш, мислим да ти је ово најбоља солуција!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

eto, sto kaze alfa, plus ti je 400 kinti vops, nemoz' da ne potrosite tih 500 jura pored jos dvadesetak provincijalki koje pokusavaju da pronadju srecu u velegradu tako sto ce da se ogrebu za koktel

 

 

necu to, ja jebem samo krem

imam jeftinije na ibarskoj 

 

joj, pa gde ces veci krem od ex frigidnih kucki koje su sa tri banke i izgradjenom karijerom skapirale da su same, da su propustile svasta i da ih kolega sa posla lose jebe!


pa ti mora da si jebao situiranu tridesetogodisnjakinju!!!!

 

:tf:

 

naravno da ne, pitao sam mohija!

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...