Jump to content

Eurobasket 2013 - Slovenija


grb1tj

Recommended Posts

Ne moze, Hrvati moraju da ispadnu najdalje u 1/2 finalu, a ako i doguraju dotle, moraju da izgube da ne osvoje medalju :)

hrvate smo izbegli, ali to nikada ne volim... treba ih saseci cim pomisle da ce ikada osvojiti medalju... a za to smo mi idealni...

ko sidje sa postolja, ne vraca se tako lako...

Nisam gledao kalkulacije, ja bih samo voleo da ne igramo vs njih odmah jer ih ima pun k tamo i bila bi paklena atmosfera. Bilo bi najjace u 1/2 finalu da ih sretnemo pa da sabijemo Spaniju u finalu :)

~~

Link to comment
Share on other sites

Ne moze, Hrvati moraju da ispadnu najdalje u 1/2 finalu, a ako i doguraju dotle, moraju da izgube da ne osvoje medalju :)

Nisam gledao kalkulacije, ja bih samo voleo da ne igramo vs njih odmah jer ih ima pun k tamo i bila bi paklena atmosfera. Bilo bi najjace u 1/2 finalu da ih sretnemo pa da sabijemo Spaniju u finalu :)

Тако је ! Највећа посета хрвата је била у првој групи док су играли ! Што су ближи медаљи то им подршка навијача опада !!:))

Верујем да ако стигну до финала неће их бити више од 20 !

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

sad Španci mogu da se kockaju. Da li bi pre da izgube, pa onda da idu na nas, i ako nas prođu u polufinalu na Sloveniju (jer cenim da će Slovenija da dobije Francusku) ili će na Litvaniju pa onda na Hrvatsku.

Mislim da im je ova varijanta mnogo bolja, ne da bi izbegli nas, već Slovence.

 

<edit> Vanja, Hrvati su dobili, već su prvi u grupi, jer su u međusobnom dobili Slovence i imaju samo 1 poraz u obe faze. </edit>

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Španci imaju dva poraza, Hrvati i Slovenci po jedan za sada. Onda bi poredak bio

 

1. Hrvatska

2. Slovenija

3. Španija

4. Italija

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

тешко да ће Хрвати бити први у групи :D

тј. тешко да Словенци неће победити Финце :)

hrvati su dobili slovence... hrvati su prvi, ako sam ja dobro skapirao pravila... :D

Ko ce bolje glumiti zelju za pobedom na sledecm mecu, cergari ili zabarska govna ?

ja mislim da niko normalan ne bi voleo da igra protiv srbije u kosarci... da sam spanac, nikako ne bih voleo to da mi se desi... cak mislim da su grci namerno izgubili, zato sto bi u 1/4 finalu isli na nas, a to bi im bio samo jedan kompleks vise u zivotu... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...