Jump to content

Navijači, trofeji, pleme, obeležja...


prota_

Recommended Posts

nema veze, zabravite da sam bilo sta rekao

Пошто нико није покушао да ти приближи и објасни принцип него су те сви испрозивали својим неконструктивним агресивним постовима малициозне природе, на које си ти прво одговорио са ''е свака вам част како ладно то логицирате, 2013. година трте мрте'' са видним интересовањем за пружена објашњења, а онда после још пар малициозних грозних неконструктивних постова нападачке садржине, написао ово.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Јел ти тролујеш или шта?:)

 

Мислим лол, ''изрази као племе и трофеј'', брате, то су фазон архетипни изрази, имаш и ти своја племена и своје трофеје, само што нису навијачка група и супарничка мајица. Лепо ти кажем да сведеш на, ај да склепамо израз бихејвиористички фундамент, па ће ти бити јасно. Зато ти је човек и рекао ''племе и трофеј'' да би ти контекстуално пренео, а ти се онда још више узјогунио и узео да буквалишеш лол.

pleme, pecina, sef, plast... sve je u rejdu u utorak i sredu...

Link to comment
Share on other sites

Пошто нико није покушао да ти приближи и објасни принцип него су те сви испрозивали својим неконструктивним агресивним постовима малициозне природе, на које си ти прво одговорио са ''е свака вам част како ладно то логицирате, 2013. година трте мрте'' са видним интересовањем за пружена објашњења, а онда после још пар малициозних грозних неконструктивних постова нападачке садржине, написао ово.

pa znam gde ce ovo da ode, a ja ocigledno numem da objasnim i prenesem svoje misli, dzaba cete trositi tastaturu. Zao mi je sto ste je i ovoliko potrosili na temu koju nisam dobro u startu postavio.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...