Jump to content

DOTA 2 na Intel GMA 4500M?


ратлук`

Recommended Posts

Da li postoji neka mogucnost da mi proradi dota2 na integrisanoj graf. kartici Intel GMA 4500M (nema HD, samo M)?

Gledao sam neke klipove na jutjubu, lik igra sve moguce igre na low detaljima... Ja sam skinuo dotu2 i nece uopste da mi udje u igru.

Ostale specifikacije su vise nego dovoljne.

 

Možda će ovi iskusniji znati da daju neki bolji savet, pošto ti ja definitivno neću pomoći osim uz info da sam ja na nekom eMachines laptopu od pre 4 godine instalirao i uspešno pokrenuo Dotu 2 a mislim da je onaj Intel 945 grafički procesor, što će reći da secka i neigrivo je potpuno ali radi, pa nešto razmišljam, moguće da u tvom slučaju to nepokretanje igre nije problem sa grafičkom već nešto drugo.

Link to comment
Share on other sites

Recimo, moj ortak ima Intel 3000 HD i bez problema pokrece dotu. Znam da je velike razlika izmedju obicne i HD integrisane graf. kartice, ali ne verujem da zbog toga nece da pokrene dotu, s' obzirom da ima gomila klipova gde ljudi igraju sve zive igre, a imaju GMA 4500M.

Ne znam da li mogu drajveri za graf. karticu da budu problem, ne razumem se bas najbolje u to.

Edited by ратлук`
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...