Jump to content

Mists of Pandaria - Patch 5.4: Siege of Orgrimmar


Silencer

Recommended Posts

Old God  Y'shaarj hearth.

 

Garrosh na zalost nece uspeti da ga rezurektuje al ce zato primiti njegovu moc, slicno kao sto je Cho'gall hteo da rezurektuje C'thuna, pa nije uspeo i primio je njegove moci.

Klaxxi kad su videli sta je Garrosh uradio, prihvatili su da prate Garrosha i da mu budu sledbenici iz razloga sto ima moci Old God-a. Pa pretposlednji boss u Siege of Orgrimmar je council of Klaxxi :)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Bice 2015 rekli su i bice slab budzet negde oko 100miliona,shame za tako legendarni film koji dugo se iscekuje,al opet nije ni 100miliona malo,btw interesuje me cije je ono srce u kovcegu koji Garosh otvori,nisam pratio pricu pande od pocetka  a lazy sam da citam ceo history sa wow pedije

Edited by Dishaa
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Niko ne kaze da je igra propala, mada je u silaznoj putanji sto je i normalno za igru staru 8 godina, cak sta vise fenomenalno se drzi, samo kazem da je meni licno bila MNOGO bolja pre wotlka. I ne, nisam je igrao samo zbog PvE-a, kad sam batalio imao sam 256 days played, tako da radio sam ja u wowu sve i svasta :D

Link to comment
Share on other sites

Kako ljudi u igri gledaju na novi patch? Recimo svo moje drustvo je prestalo da igra, ukljucujuci i mene, a vidim da mi je i gilda prazna sa mozda njih 2-3 online uvece. Zanima me da li ljudi koji i dalje igraju gledaju na nov content.. 

 

Recimo ja mozda planiram da se vratim igri tek tamo sa novom ekspanzijom ili kada izadju novi character models, ali ne pre toga. MoP je bila lepa ekspanzija u sustini, ali me prica uopste nije "uhvatila". 

Link to comment
Share on other sites

Kako ljudi u igri gledaju na novi patch? Recimo svo moje drustvo je prestalo da igra, ukljucujuci i mene, a vidim da mi je i gilda prazna sa mozda njih 2-3 online uvece. Zanima me da li ljudi koji i dalje igraju gledaju na nov content.. 

 

Recimo ja mozda planiram da se vratim igri tek tamo sa novom ekspanzijom ili kada izadju novi character models, ali ne pre toga. MoP je bila lepa ekspanzija u sustini, ali me prica uopste nije "uhvatila". 

Uvek tako gledaju, odnosno vrate se. Dosta njih se vrati da vidi sta je novo u novom patchu i da uzme novi gear, nove ach.

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

Odredjen broj igraca ce se vratiti, ali mislim da treba da se desi cudo pa da ta brojka ponovo predje 10 miliona, mozda ako novu expanziju odrade bas u fulu...mada nem pojma sta novo mogu i da smisle, ali ce da vidimo :) Ja sam prvi zadnje dve expanzije kupovao sa dopunom od dva meseca i pauzirao posle toga do nove expanzije, dosta ljudi koje od ranije znam iz igrice radi isto, ali retko ko posle ta dva meseca nastavi da igra.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...