Jump to content

SPLIT: Da li je Nekro support ili carry?


babaphet

Recommended Posts

ne znam sto je smesno, dobar je necro support, nema tu sta da se doda, ali su kinezi igrali nekroa do skoro kao poziciju 1 (hard keri), i to jako dobro funkcionise.

il to, il sam sad ja ispao glup sto sam predpostavio da ljudi predpostavljaju da nekro treba da bude uvek support :D

Link to comment
Share on other sites

odlican je, nema tu spora, samo je pitanje retardirano, kao i cela ta postavka. nekro je odlican i keri i support, tako da tih 90 kusur posto amera nije moglo da ogovori pogresno. da je pitanje bilo da li je veno keri ili support, pa da su se ameri zaleteli na keri zato sto je agi, onda bi bilo ok

Link to comment
Share on other sites

Pa ono, kontam da se ne misli na pubu. Na pubu svaki heroj moze da bude support i svaki heroj moze da bude carry. A nesto sumnjam da se u pro gejmovima Necro igra kao support kada mozes da uzmes toliko boljih supportova (rubick, shadow demon, bane, visage, nyx to name a few) koji imaju neki kill potencijal u early gejmu za razliku od necro kome treba dosta itema da sto duze pozivi u fajtu kako bi samom svojom pojavom naneo sto vise damage-a i nahilovao svoje za milion helta u toku timfajta. Skoro su ga Sylar i XBOCT igrali u nekim pro mecevima.

Edited by dovlaa
Link to comment
Share on other sites

heh, radijacija old skul :))) radijacija je nju skul! pre nekroa je undying imao heartstopper auru, pa se njemu pravila radijacija u pubu :P

 

LOLNUB undying nije ni postojao kada je nekro imao hartstoper :)

a radijacija se budzila posto je sadist bio imba ranije :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ja kad sam poceo da igram dotu, 2007/8 ne mogu se setim tacno, undying je furao auru, a nekro ne mogu se setim sta je imao. i tako je bilo fazon bar godinu dana, pa su onda promenili unda skroz, sta je bese pre imao, nije imao tombstone nego je summonovo 2/3/4/5 zombija, to je valjda bila prva? i ulti mu je bilo nesto drugo. Pre tih godina ne znam sta se desavalo, ali sam predpostavio da nisu 2 puta menjali auru! nekro>und>nekro, bilo mi nelogicno :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...