Jump to content

Premier League 2013/2014


alfa

Recommended Posts

Okacene na Twitteru startne postave :

 

TEAM NEWS MCFC : Hart, Zabaleta, Lescott, Kompany , Kolarov, Fernandinho, Yaya Toure, Nasri, Silva, Negredo, Navas.

Confirmed LFC team news : Mignolet, Cissokho, Skrtel, Sakho, Johnson, Lucas, Allen, Henderson, Sterling, Coutinho, Suarez.

 
 
:)
Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

Колко се марменисао Арсенал са машењем шанси у првом, само чиста срећа их је спасила... Срећа у смислу да ови нису дали још један гол на 1-0, а могли су лагано и онај лол први гол Волкота.

Али свакако су били далеко боља екипа, али оно марменисање (које невероватно подсећа на Арсенал из претходних сезона)... плс нвр аген, плс стахп арси дат

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Bio je bolji Siti, imali su više opasnih napada, posed + se Liverpulova odbrana raspala. Pul je imao par dobrih šansi, možda su i mogli nekim userom do boda, ali je ovako najprevesnije

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Lubenica je moj pulen, vidi se :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@pirun 

Sterling govance ( tek sad videh sta napisa )  ? Ne bih da zvucim kao Highli :D  ali napusti ovaj podforum , plz , ne treba mi posle ovog toliko zeljenog boda da citam takve stvari 

Smorio me zbog idealne sanse koju je promasio , izvacis iz konteksta.  Nisam kritikovao njegov celokupni performans, solidno je odigrao. 

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

Baš tako, lepo rečeno. Ja pokušavam da se utešim činjenicom da je Liverpul ipak najbolje odigrao protiv Sitija od svih ostalih, uz dosta loše sreće, grešku golmana i grešku sudije, i tanku (uz povrede Džerarda, Enrikea i Staridža praktično nepostojeću) klupu izgubio priliku da osvoji bar bod... 

 

Najgora stvar, problem koji Liverpul, pored klupe, već dugo ima i ne može da reši, je katastrofalna odbrana od centaršuteva. Znači, pratio sam pažljivo utakmicu, mislim da je oko 75% centaršuteva upućenih u Liverpulov šesnaesterac odigrano od strane Sitijevog igrača, ili palo na zemlju, što ni neka kadetska ekipa ne bi smela sebi da dozvoli...

 

Kompani sabijač totalni, nisam verovao da je onoliko dobar i dominantan svuda, mogao je još koji gol da da, i to i iz igre, ne samo iz prekida...


Edi: sudija retard, ja stvarno ne mogu da verujem da u fudbalu ne postoje mehanizmi kojima će on biti sada na neki način kažnjen za onakvu glupost i štetu nanetu Liverpulu... I da još nema challenge sistema u fudbalu, mislim stvarno je krajnje vreme...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

problem kod ubacivanja je Škrtel, treba Agger da igra i sve bi bilo rešeno. Takođe, mislim da su od početka najviše kao štoperski tandem pokazali Ture i Agger, a ne ova dvojica mentola

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Bogami je meni ove sezone Ager nesigurniji od Škrtela, nekako odsutan, ne bi džabe Rodžers igrača takvog rejtinga, vice-kapitena, držao na klupi da nema nekih ozbiljnih problema u njegovoj igri/formi/motivaciji/čemu već... Naravno, kad počnu da sviraju Škrtelu one penale koje pravi u duelima - otprilike 3 penala/sec na korneru/slobodnom udarcu, onda ćemo morati da ga dropujemo :-) Sreća pa je tukao Kompanija, koji je neuništiv i neoboriv, i samo je jedan gol dao :-)

 

Edit: Mislim da bi mi mnogo lakše bilo da nas je Siti skroz nadigrao i dobio 2:0, ili 3:1, 4:1, bilo bi mi lakše, kao i kad je Arsenal sasvim zasluženo bio bolji i dobio 2:0. Ovo, propuštene šanse, solidna igra, poništen čist gol... Baš me sjebalo, još sam gledao sa novopečenim navijačem Sitija, koji me naravno zeza za pobedu, a ne zna koliko je glup i bedan, niti mu je to moguće objasniti... Nema pravde na ovom svetu, jebiga :-(

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

 btw, šta mislite o onom vučenju leskota u 16?

po meni, ne bi pogrešio da je svirnuo, ali ja to ne bih svirao. nije svirao ni škrtelu ono kačenje za kompanija tokom cele tekme

 

 btw koliko je propao leskot, ne zna gde bije, pa on nije da ode u qpr da igra sa kranjčarom jebote

ali taj kapar, druzina propalih fudbalera! :D

dan, dzonson, kranjcar, asue, DZENAS!, zamora, benajun, zhulio cezar :D::D:D

 

a vodi ih precar trzalica rednap :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...